BRYL meble (3) Witam Czy ktoś robił meble u stolarza BRYL Meble z Gdyni? Jakie macie... K. Kto zbuduje Z123 (1) Poszukuję firmy budowlanej do wybudowania domu Z123 metodą tradycyjną.... KasikRot Generalny remont łazienki (18) Poszukuję solidnej i niedrogiej ekipy (złotej rączki) do generalnego remontu... Asia
Monter anteny satelitarnej poszukiwany :) (4) Jak w temacie - szukam niedrogiego montera anteny satelitarnej. :) Satelita... Darudi czy ktos robil zabudowy z iSzafy.pl? (8) pytanie jak w temacie, czy to firma ok? warto? cenowo mowia, ze sa tansi od... piegoosek Przewóz kanapy Przymorze-Jasień + pomoc w przenoszeniu (1) Może jest ktoś chętny? Proszę o podanie ceny tu lub na maila agusiagda@o2.pl AgusiaGda Wykończenie mieszkania - pomocy ! (13) Czy znacie kogoś kto mógłby mi pomoc wykończyć mieszkanie w stanie... Marcin projektowanie ogrodu (3) Witam serdecznie...chciałam sie zapytać czy ktoś może zna jakąś dobrą, godną... Asia Remont domu (14) Szukam solidnej ekipy do remontu domu. Dach zaadaptowanie poddasza na... piotr77 szukam firmy do remontu (7) Wymogi - przynajmniej 2-3 referencje za wykonane prace od fimy nie od osób... szukam sypialnia (3) Szukam kogoś do zaprojektowania sypialni w domku je/dnorodzinnym ,możecie... koksina Wywóz śmieci Gdynia (6) Szukam firmy która wywozi śmieci z domków jednorodzinnych najtańszej z... kikizet Poszukiwana ekipa remontowo budowlana:) (8) Witam poszukuje jakiejś dobrej ekipy, ponieważ niedługo planuje remont i... Marcin74 Energa Obrót i Energa Operator - dwa rachunki (1) Czy któs z Was dostał w ostatnim czasie dwa rachunki w niewielkim odstępie... hipi Kuchnia - szukam solidnego i taniego wykonawcy (8) Witam, już niedługo odbieram mieszkanie, w związku z tym szukam osoby, która... Marika montaz wodomierza-koszt? (7) orientujecie sie ile kosztuje montaz 1 wodomierza? i czy macie jakiegos... Aliszja zabudowa łazienki (8) Poszukuje dobrego stolarza, który wykona mi solidnie zabudowę w... Becik27 Sprawdzony ślusarz (1) Dziewczyny macie takiego? Ania Poszukiwany fachowiec do wykonania szafy do zabudowy (do przedpokóju) (15) witam! Poszukuję dobrego (i niedrogiego- nie wiem czy to można... Mrcin26 Stolarz - przycięcie płyt i laminowanie pod wymiar (1) Witam, szukam stolarza, który przytnie płyty wg mojego zamówienia oraz je... Nes