Restauracja Vinegre

Restauracje

Gdynia, Zawiszy Czarnego 1B

Lucy - opinia (1) Nie wiem, co się stało z tą restauracją - kiedyś fajna, smaczna knajpka.... Lucy Beata - opinia (1) Szanowni państwo ostatnimi czasy byłam kilkakrotnie w restauracji Vinegre i... Beata paolo - opinia (1) szanowni Państwo, to knajpa gdzie ewidentnie jest przerost formy nad treścią... paolo
Kolacja ze znajomymi (1) Genialne jedzenie!!! sałatka z burakiem i musem z awokado cudowna!!... Ania Nigdy więcej (1) Jedzenie obrzydliwie, tatar przyrządzony chyba przez abnegata zamkowego,... Hwnryka Katastrofa odradzam (1) Potrawy, totalnie niedoprawione, karta bardzo słaba. Ceny to jest po prostu... Gdynianin chrzciny na 12 osób + 3 małych dzieci (1) Organizowaliśmy Chrzciny na 12 dorosłych osób oraz dwójkę dzieci Kontakt z... Wojciech Rocznica z widokiem na morze (1) Świętowałam w restauracji ostatnio pierwsza rocznice ślubu i zależało mi na... Zakochana Niestety średnio (1) Wystrój w środku lokalu super, ogródek na zewnątrz zwykły, widok na morze... Ewelina Nieprztyjemna sytaucja (2) Trafiłam do Restauracji (zresztą nie po raz pierwszy) przed godziną 22.00 -... Beata Rewelacyjna Restauracja do której na pewno wrócę (1) W restauracji skosztowałem przepyszny żurek, który w połączeniu z grzybami... Grzegorz Polecam (1) Wszystko na tak :) Klimat, widok, jedzenie. Polecam! Martyna Bardzo przyjemnie (1) Skorzystaliśmy wczoraj w trójkę z usług restauracji. Jedyne co można... Macias Gorąco polecam restaurację Vinegre (1) Z siostrą zarezerwowałyśmy stolik na rocznicę ślubu naszych rodziców.... Marzena Wielkie "Ale" (1) Zarezerwowałam stolik na dwie osoby, ponieważ bardzo zależało mi żeby ten... Miłka Miło, pięknie i smacznie! (1) Zupełnie nie wiem na jakiej podstawie wystawiane są te negatywne opinie. Za... Wierna fanka Szok (1) Witam serdecznie, Jestem zszokowany istniejącymi opiniami. Nigdy nie... Piotr Zadowolona (1) Gościłam Vinegre di Rucola z mężem w niedzielę i jestem bardzo zadwolona z... Marta Zdecydowanie odradzam (1) Witam, Zmiana diametralna! Kiedyś obsługa super, przyjaźnie nastawiona do... Aga Tragiczna obsługa restauracji (2) Nie wiem jak w dzisiejszych czasach tak dużej konkurencji wśród restauracji,... martyna