Tandeta, nie szanują klienta (1) Wyprzedają towary niekompletne (bateria) i nie pasujące do europejskich... R Brak możliwości zwrotu zamówionych kafli i niedoszacowanie ilości. (1) Wszystko byłoby ok gdyby nie to, że projektant tak oszacował, że jednych mi... Kamil Wcale nie tak żle!!!!!!!!!!!!!! (1) Po nieudanych zakupach i nie miłej obsłudze w innej firmie udaliśmy sie do... ania
TANIE PŁYTKI (1) TRWA WYPRZEDAŻ TANICH PŁYTEK KAŻDY MIOŻE COŚZNALEŻĆ DLA SIEBIE W RUMI BYLEM I... KLIENT ZADOWOLONY wielki problem z wymianą !!!!!!!!!!!!! (1) Witam, należę do grona klientów negatywnie załatwionych.Mianowicie w grudniu... Zygmunt JEDNO WIELKIE ROZCZAROWANIE (2) Towar jest wirtualnie w systemie a w magazynie jak się idzie po odbiór... Janusz Masakra (1) Obsługa nawet nas nie zauważyła a byliśmy jedynymi klientami, kiedy... A. PORAŻKA (1) Nie lubicie problemów? To omijajcie ich z daleka. Wszystko ok, jak masz... żenua Wema Wrocław Bielany Katastrofa (3) Z całego zamowienia, które opoznioe było ok 1 m-ca, zarówno zestaw wc jak i... wrocławianin Tylko nie WEMA!!! (2) Jakiś żart ta firma, w czerwcu zamówiłem płytki, dostałem część płytek... klient WEMY!! PO PROSTU KPINA!!!! (5) ZAWIODŁAM SIE JUŻ PO RAZ TRZECI!!! Do momentu złożenia zamówienia obsługa... Agnieszka Kowalczyk Lekceważenie klienta (1) Zamówiłem płytki 26.07 z terminem odbioru 10.08.,obiecano zadzwonić z... Henryk Odradzam (1) Termin realizacji zamówienia zamiast 7 dni ponad miesiąc. Przy transporcie... MMS Kpina z klienta w Wemie!!! (1) Dla Wemy klient jest tylko i wyłącznie ważny w chwili zamawiania płytek... Klient z Chełmu Porażka (3) To już trzeci "salon" Wemy odwiedzany przeze mnie w ciągu 2 dni. I tutaj... Justa Polecam (1) Chcialabym zauważyć jedną prawidłowość. Jest tutaj tyle negatywnych opinii o... Daga udane zakupy (1) Ostatnio szukając wanny trafiłam na Wemę, zupełnie przypadkowo. Owszem wybór... klientka Tragedia!!! (1) Nie mają prawie żadnych płytek w magazynie, dlugi termin oczekiwania, po... misiu BRAWO!!! Ciag dalszy (3) Poza tym Pan Grzegorz przygotowal Nam towar juz gotowy do odbioru i nie... zadowolony klient Uwaga na rabaty (2) Nie polecam zakupów w firmiw Wema. Na początku bardzo miło, obiecany rabat i... zawiedziony klient