Patry - ocena (1) Super miejscówka i można bardzo dobrze zjeść. Patry Stały gość Hotelu Chińskiego - ocena (1) Byliśmy gośćmi hotelu ,konkretnie chodzi o śniadania,Jedzenie bardzo dobre... Stały gość Hotelu Chińskiego Jolanta Weiss - ocena (1) Obsługa to osoby, które z profesjonalizmem nie mają nic wspólnego. Spacerując... Jolanta Weiss
Matylda Niecko - opinia (1) Absolutny upadek White Merlin. Poznałam to miejsce jakiś rok, dwa lata temu,... Matylda Niecko Ania z Wrocławia - opinia (1) Jesteśmy pod wielkim wrażeniem obsługi przez pana Igora, który z uśmiechem i... Ania z Wrocławia Joanna - opinia (1) Dwa razy byłam dwa razy pomyłka w rachunku pomyłka być może szkoda że nie na... Joanna J & J - opinia (1) Organizacja naszej imprezy przez Restaurację White Marlin była fenomenalnie... J & J Gość - opinia (1) Jak na niby snobistyczny lokal to mogliby zadbać o estetykę wnętrza - sufit... Gość Gosia Paulo - opinia (1) Miejsce Aspirujące do bycia czymś nadzwyczajnym na mapie Gastro Trójmiasta..... Gosia Paulo Leo R. - opinia (1) Restauracja na bardzo wysokim poziomie, klimat, obsługa, wystrój i położenie... Leo R. Anna - opinia (1) Jedno z najbardziej gustownych miejsc w Trójmieście. Anna Natalia - opinia (1) Pyszne jedzenie, obsługa na wysokim poziomie, przepiękny widok na Zatokę i... Natalia Anna - opinia (1) Wyjątkowa restauracja klasy premium, wybitne jedzenie i widoki. Przemiła... Anna Artur R. - opinia (1) Obowiązkowa restauracja na mapie Trójmiasta. Zwłaszcza teraz, kiedy w... Artur R. Robert - opinia (1) Rostbef sezonowany guma do żucia za 150 zl polecam. Gorszego steka w... Robert Anna - opinia (1) Bardzo się rozczarowaliśmy po dzisiejszej wizycie w White Merlin. Byliśmy tam... Anna Piotr - opinia (1) Smaczna kuchnia i miła obsługa .(kelnerka Nikola). Piotr Filip - opinia (1) Przeciętne jedzenie, tragiczna obsługa. Ja dużo nie potrzebuję do szczęścia,... Filip Aleksandra - opinia (1) Sytuacja niestety nie jest ciekawa, ale ciekawą i bardzo smaczną ofertę... Aleksandra Romek14 - opinia (1) Niezmienna jakość, wszystko dopięte na ostatni guziczek! Co miłe, ze... Romek14