Pawel - opinia (1) Piekny wystroj, rewelacyjna kuchnia, swietna obsluga Pawel Paulina - opinia (1) Super, zreszta jak zawsze! Szybka dostawa, pyszne jedzenie, przemiła obsługa! Paulina Bardzo przyjemne miejsce i bardzo smaczne jedzenie (1) Mieliśmy możliwość zjedzenia kilku dań : krewetki w sosie z wasabi i sezamem... Ala
super miejsce (1) Pyszne jedzenie, przemiła atmosfera, super miejsce na obiad z dziećmi,... Tomek Polecam! (1) Dla mnie najlepsze w Sopocie! ewelina Zamówienie na Wigilie (1) Niech nikomu nie wpadnie do głowy zamawianie kateringu wigilijnego, Ja... Mariusz Polecam (1) Nic się nie zmienia (i bardzo dobrze) od kilku lat. Klimat w Białym Marlinie... Tomek Słabo, bardzo słabo - nie polecamy (1) Byliśmy wczoraj na obiedzie z rodziną. Jedyny jasny punkt to pani kierująca... Rafał Rozczarowanie (1) W tym roku byla to moja pierwsza wizyta w WM i absolutna porazka. Obsluga... Norki Szybko I drogo (1) Dziś bylem w White Marlin z zona I malym dzieckiem. Jakis czas temu bylem tam... Karol Największe rozczarowanie kulinarne (1) Dawno nie byłam tak rozczarowana restauracja. Wysokie aspiracje - "autorska... Beata MASAKRA (1) Sobotni poranek, piękna pogoda więc wybrałam się do White Marlin na... Julia Nie polecam! (1) Miałem ochotę na zupę chińską. Na stronie internetowej były 3 do wyboru, w... Pepe Pan Dziobak Piękne miejsce (1) Naprawdę cudne miejsce na letnie spotkanie. Bardzo ładny wystrój, śliczny... Aga Fatalna obsługa! Wstyd przed zaproszonymi gośćmi. (1) Groza, co się stało z tym miejscem. Kiedyś uwielbiałem tam chodzić, dlatego... Maciej Rewelacja (1) Wszystko od a do z na najwyższym poziomie. Według mnie większość... Ireneusz Gorąco polecam! (1) Wspaniała nastrojowa muzyka, piekny widok na sopockie molo, do tego bardzo... Stanisław Szulecki Jedyna taka (1) Byłam wielokrotnie w restauracji White Marlin i zawsze wychodzę... Kaja W Polecam! (1) Wspaniały klimat, miła atmosfera. Ogólnie pozytywnie :> Zuzanna Mateusz - opinia (1) Świetne dania, piękny wystrój, kulturalna obsługa i bogaty wybór trunków. Mateusz