Ania - ocena (1) uczelnia swietna , mozna z czystym sumieniem polecic.poziom spoko Ania Kasia - ocena (1) Szkola spelnia moje oczekiwania, jestem zadowolona z zajec Kasia Marta - ocena (1) Szkoła spełnia oczekiwania, bardzo wysoki poziom nauczania. Marta
Magda - ocena (1) Jak dla mnie najlepszy wybór na studia kosmetologiczne jeżeli chodzi o woj.... Magda Monika Marciniak - ocena (3) Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu... Monika Marciniak Wiktoria - ocena (1) Polecam z całego serca, świetna uczelnia dużo praktycznej wiedzy i doskonale... Wiktoria WM - ocena (1) Jeżeli komuś zależy na specjalistycznej wiedzy od praktyków i dużej ilości... WM ZM - ocena (1) Uczelnia bardzo przyjazna studentom. Jeśli ktoś chce wspominać dobrze swój... ZM Kinga - ocena (1) Kończę magistra w tym roku i bardzo się cieszę że wybrałam ta uczelnie. Duża... Kinga Anna - opinia (1) Studiowałam na tej uczelni dietetyke, kierunek bardzo mi sie podobał,... Anna Oliwia - opinia (2) Kończę pierwszy rok fizjoterapii. Super, jestem zadowolona atmosferą panującą... Oliwia Studentka kosmetologii - opinia (3) Poziom nauczania zerowy, tragedia z materiałem i z wyposażeniem, płaci się... Studentka kosmetologii Nie polecam zaocznych - opinia (2) Same dobre opinie sklonily mnie do podjecia nauki na WSZ. Nie wiem jak na... Nie polecam zaocznych Mirela Jary - opinia (2) Właśnie kończę studia podyplomowe na kierunku Trychologia Kosmetologiczna,... Mirela Jary Mateosz - opinia (2) Najlepsza uczelnia z najlepszym samorządem! Mateosz OA - opinia (2) Szkola dobrze przygotowuje do wejscia na rynek pracy. Wychodzisz z praktyczna... OA Mateusz04 - opinia (3) Jestem bardzo zadowolony z wyboru tej uczelni. Kadra w pełni profesjonalna i... Mateusz04 Paula - opinia (3) Uczelnia skupiona jest na swoich kierunkach dotyczących zdrowia, dając przy... Paula Klaudia - opinia (3) Studiuję fizjoterapię w WSZ i moge powiedzieć, że to świetna uczelnia, która... Klaudia Sonja - opinia (3) Jestem studentką I roku kosmetologii stacjonarnej. Nauka w Wyższej Szkole... Sonja