Danuta - ocena (1) Dzięki waszej pracy mój porod był lepszy Danuta Justyna - ocena (1) Serdecznie polecam szkołę rodzenia Zaufaj Położnej. Chodziłam na zajęcia na... Justyna Hanna Lubszczyk - ocena (1) Zaufaj Położnej to dla mnie najlepsza Szkoła Rodzenia z jakimi miałam do... Hanna Lubszczyk
Karolina - ocena (1) Bardzo rzeczowo i skrupulatnie przedstawione materiały na temat ciąży i... Karolina Maria - ocena (1) Cudownie prowadzona szkoła rodzenia online. Był to mój pierwszy poród i... Maria Zuzanna - ocena (1) Ze szkoły rodzenia Zaufaj Położnej wyszliśmy z ogromem wiedzy na temat porodu... Zuzanna Małgorzata z Belgii - ocena (1) Dzięki Waszej szkole rodzenia dowiedzieliśmy się wielu rzeczy jak wygląda... Małgorzata z Belgii Ania Tarkowska - ocena (1) Bardzo fajne treści i fajnie pokazane Ania Tarkowska Katarzyna - ocena (1) Dużo rzetelnej wiedzy. Dowiedziałam się więcej o przygotowaniu do zostania... Katarzyna Han - ocena (1) Wykupiłam szkole rodzenia online. Byłam bardzo zadowolona - oszczędność... Han Alicja - ocena (1) Najlepsza szkoła rodzenia na świecie. Położne bardzo empatyczne i pomocne w... Alicja J.S. - ocena (1) Super szkoła rodzenia online. Mnóstwo praktycznych wskazówek, o których... J.S. Joanna Policht - ocena (1) W związku z tym, że mieszkam za granicą korzystałam z kursów online szkoły... Joanna Policht Justyna - ocena (1) Super! :) Warto skorzystać z proponowanych ofert. Justyna Angelika - ocena (1) Bardzo profesjonalnie przekazana wiedza Angelika Paulina - ocena (1) Szkoła rodzenia prowadzona w bardzo przyjemnej atmosferze, małe grupy,... Paulina Marta - ocena (1) Bardzo polecam szkołę rodzenia, ogrom wiedzy jaka zdobyłam podczas kursów... Marta Monika - ocena (1) Dziewczyny z Zaufaj Położnej mają super podejście do rodziców jak i do dzieci... Monika Paulina - ocena (1) Bardzo dobra szkoła rodzenia. Wszystko staje się jasne. Jeśli skorzystasz ze... Paulina Ana Legutko-Gąsiorowska - ocena (1) Wspaniałe położone z olbrzymią wiedzą praktyczną i merytoryczną! Chętne do... Ana Legutko-Gąsiorowska