Padaczka u psa (2) Witam, Czy ma ktoś cierpiącego psa na padaczkę? Taka została postawiona dziś... Sonia Amstaff/Pitbull luzem na Płycie Redłowskiej (9) Od miesiąca luzem, bez kagańca biega w okolicy Herberta i sklepu Sieć jasny... mama Znaleziono fretkę (5) Jak w temacie dzisiaj w nocy w okolicach godziny 2:30 znalazłem fretkę na... Paweł
Zaginął kotek (12) Dzisiaj przepadł bez wieści nasz roczny kotek Kleks. Jest biały w rude plamki... Sąsiad Czarny labrador zaginął (2) Zaginął czarny labrador, wiek 1 rok, ponownie uciekł z domu w okolicach... p&k Nie zginął nikomu szary kot? (2) Nie znam się na radach kotów ale to chyba był rasowy kotek. Widziałam bardzo... saka Jak przyzwyczaić kota do kuwety? (10) Drodzy, od 2 tygodni mam 6-cio tygodniowego kota , kot załatwiał swoje... Masza Zaginęła suczka rasy syberian husky, proszę o pomoc. (3) Witam. W dniu wczorajszym między godziną 10 - 12 zaginął 3- letni pies rasy... Dan84 W Baninie zaginęła suczka o imieniu SUNIA (1) W kwietniu br. zaginęła na spacerze w Baninie czarna suczka. Zdjęcia i inne... Adalbert Mrówki (5) jak wytępić żółte mrówki w ogrodzie? mycholina Komu zginął pies? (7) Dziś w okolicach Wesołej pojawił się fajny psiak. Duży, a właściwie wysoki,... mieszkanka Wesołej Wspólny spacer z psem? (1) Czesc! Mam psiaka kundelka pewnie troszke spokrewniony z goldenem ktoremu... Weronika Znalazłem kotkę. (1) 04.08.2014 roku o godzinie 16:30 na ulicy Zeusa 15 błąkał się kot. Szare... Lukasz198 Uwaga!!! Zaginął pies. (1) Dzisiaj 26.07.2015 r w lasku między Moreną a Matemblewem zaginął pies wyżeł... Dorota Pies chory na nerki - potrzebny nefrolog. (5) Nasz pies zachorował na nerki. Nie poddajemy się. .. czy znacie jakiegoś... m. Biszkoptowy psiak (2) Cześć. Czy wiecie do kogo należy biszkoptowy, duży, młody pies w typie... Aneta Mały kotek (1) Na placu zabaw w Borkowie obok przedszkola Horyzoncik błąka się mały... Anita Gdzie mogę pójść na pizzę wraz z psem? (7) Czy jest jakiś lokal z dobrą pizzą w trójmieście gdzie akceptowana jest... Zorg Bojano znaleziony jork (2) Witam W dniu 14 lipca 2015 w Bojanie okolice Dembnika, został znaleziony... mp Gdzie oddać psa na szkolenie? (1) Witam, chciałabym się dowiedzieć gdzie najlepiej i najskuteczniej oddać... Dominika