B - ocena (1) Nie polecam i odradzam każdemu. Lekarz beznadziejny arogancka wulgarna do... B Pani Doktor Kujawa - mam 10000% zaufania (1) Witam. Jestem od 26 lat pacjentką P. dr. Ewy Stefanowicz-Kujawy. Jej usługi... Katarzyna ODRADZAM !! (2) kompletna tragedia....ta kobieta powinna pracowac w PRL-u w przychodni... lena
Polecam! (1) Mam 29 lat , do pani doktor chodzę od 18 roku życia, albo nawet chwile... Ania Dzięki Pani Doktor mam dwójkę wspaniałych bliźniąt (3) Jestem bardzo wdzięczna, ponieważ dzięki Pani ginekolog Stefanowicz-Kujawie... Monika Napewno odradzam (1) Pani doktor badała mi tarczycę-badania TSH, Ft4, oraz usg tarczycy. Mimo, ze... Atama ... (1) Mam 29 lat. Korzystałam z usług dr Kujawy 3 lata. Mimo, że wizyta kosztowała... Kaśka Kto to jest???!!! Nie warto patrzeć w kierunku jej gabinetu (1) Teraz mam 44 lata a z p.kujawą miałam "przyjemność" po raz pierwszy spotkać... magpod (...) (1) Jestem 21-latką z niedoczynnością tarczycy i aktualnie rozregulowaną... Marta chcecie opinii o dr...??? (1) skoro jest taka zła i niedobra to może mi ktoś powie dlaczego ma tyle... adziunia Lekarz z bardzo dobrym podejściem do dzieci (1) Byłam u Pani doktor ze swoją 2-letnią córką. Bardzo się bałam wizyty u... Karolina Najlepszy lekarz w Trójmieście (1) Dr Stefanowicz-Kujawa to najlepszy lekarz ginekolog, na jakiego trafiłam.... Agnieszka Nie zgadzamy się z negatywnymi opiniami (1) Po przeczytaniu poniższych negatywnych i pozytywnych opini postanowiliśmy... Marii janka3m - opinia (1) Pani dr Kujawa jest rzeczowa i konkretna. Szybko i trafnie ocenia aktualny... janka3m Kieyś i owszem, teraz niestety nie (1) Pani dr leczy od lat kobiety u mnie w rodzinie - zaczynając od babci, poprzez... zawiedziona Lekarz czyniący cuda (2) Do doktor Stefanowicz- Kujawy chodzę od lat. Zawsze miła, kompetentna,... kasia Absolutnie nie polecam, koszmarny endokrynolog! (1) Byłam na trzech wizytach na NFZ, I wizyta to "straszak" wizje chorób,... Katarzyna dora - opinia (1) nie polecam. całą wizytę gadała przez telefon o synu.Na koniec zapytała mnie... dora Nie polecam (1) Fatalnie kiepskiej jakości podejście do pacjenta. Nie prowadzi się... Magda TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Brak słow !!!! przez tą niby doktor straciliśmy dziecko . Powinna kostke... Artur