Ambermart - 11. Międzynarodowe Targi Bursztynu Międzynarodowe Targi Gdańskie Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Ambermart - 11. Międzynarodowe Targi Bursztynu

maj 26-28

środa - piątek

Gdańsk,
Serdecznie zapraszamy do udziału w 11. edycji Międzynarodowych Targów Bursztynu AMBERMART 2010. Patronat Honorowy nad przedsięwzięciem sprawują Minister Gospodarki, Marszałek Województwa Pomorskiego oraz Prezydent Miasta Gdańska. Targom partnerują - Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników, Krajowa Izba Gospodarcza Bursztynu oraz Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Targi AMBERMART otwierają jesienny sezon wystawienniczy, pozwalając zagranicznym kupcom na uzupełnienie oferty po sezonie letnim, a przede wszystkim przed grudniowym szczytem handlowym. Udział w targach zapowiedziało ponad 130 wystawców z Polski i zagranicy. Targi AMBERMART 2009 odwiedziło ponad 3700 gości, w tym kupców z 29 krajów - przedstawicieli hurtowni, sieci handlowych, sklepów i galerii.

Zakres tematyczny targów obejmuje srebrną i złotą biżuterię z bursztynem, biżuterię i przedmioty dekoracyjne z bursztynu, kamienie kolorowe, upominki oraz sztukę użytkową. Podczas targów funkcjonowało będzie Laboratorium Bursztynu, w którym Komisja Rzeczoznawców Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników na życzenie klienta przeprowadzała będzie identyfikację bursztynu. Na targach obowiązuje całkowity zakaz sprzedaży falsyfikatów i namiastek bursztynu, a bursztyn prasowany i żywice kopalne muszą być czytelnie oznakowane.

Zapraszamy również do udziału w Konkursie Publiczności na najatrakcyjniejszą biżuterię z bursztynem prezentowaną na targach oraz do zaprezentowania się w internetowej Witrynie Nowości na stronie www.ambermart.pl, która będzie funkcjonowała do kolejnej edycji targów, wydłużając możliwości promocyjne Państwa oferty.

Zapraszamy na spotkanie miłośników bursztynu na targach AMBERMART 2010.