Gdańsk Biega! Molo w Brzeźnie Gdańsk Kup Bilet !
stat

Uwaga! Impreza już się odbyła

Gdańsk Biega!

zajęcia rekreacyjne

termin
lis 6
sobota Godz. 12:00
miejsce Molo Brzeźno
adres Gdańsk, Jantarowa 1
bilety
wstęp wolny

TriMama budzi Gdańsk

w każdą niedzielę (do 31.03), g. 9:00

Gdańsk, róg ul. Wróbla i Kurzej
6 listopada o godz. 12:00 wejście na molo w Brzeźnie stanie się punktem startowym kolejnej edycji biegu pod hasłem "Gdańsk Biega". W tej niezwykłej imprezie, w formule "run for fun" zwyciężają wszyscy uczestnicy. "Gdańsk biega" to świetny sposób, by spędzić aktywnie czas w gronie przyjaciół i rodziny. To jesienna propozycja dla wszystkich spragnionych ruchu i idealny sposób na walkę z jesienną depresją. Start jest bezpłatny!

Przygotowane z myślą o osobach w każdym wieku wydarzenie sportowe jest świetną okazją, by pokazać, że bieganie nie jest zajęciem wyłącznie dla profesjonalistów. I chociaż w biegu wezmą udział znani sportowcy, wygrać może każdy z uczestników. W ubiegłym roku pobiegli Iwona Guzowska, Leszek Blanik, Adam Korol, Przemysław Miarczyński, Robert Banach i również w listopadzie na starcie nie zabraknie znanych nazwisk, w tym uczestników poprzedniej edycji.

"Gdańsk biega" rozpocznie się o godz. 12. Uczestnicy biegu będą mieli do pokonania 3 lub 6 kilometrów. Każdy startujący może więc dopasować dystans do swoich możliwości. Trasa jest zróżnicowana - wiedzie zarówno po plaży, jak też alejką nadmorską.

Podczas tej imprezy, ważniejsza niż zajęte miejsce, jest sama przyjemność uczestnictwa. Spośród wszystkich, którzy osiągną metę, zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów: nootebooki, bilety na rejs Gdańsk-Karlskrona, karnety do Loopy's World, a także bony do sklepów Intersport i Fitness Klubu Calypso.