Gdańsk Biega Molo w Brzeźnie Gdańsk Kup Bilet !
stat

Uwaga! Impreza już się odbyła

Gdańsk Biega

bieg

termin
paź 18
niedziela Godz. 12:00
miejsce Molo Brzeźno
adres Gdańsk, Jantarowa 1
organizator Gdański Ośrodek Sportu
bilety
wstęp wolny
Patronat

Już 18 października po raz siódmy miłośnicy biegania pobiegną w najbardziej rodzinnej imprezie w Polsce. Gdańsk Biega to przedsięwzięcie, które promuje aktywność w każdym wieku, a że biegać każdy może pokazały poprzednie edycje, w których jednorazowo na starcie stawiało się nawet 4500 uczestników.

Aktywuj się w maratonie

w każdą środę (do 29.05), g. 18:00

Gdańsk,

Parkrun Gdańsk

w każdą sobotę (do 29.12), g. 9:00

Gdańsk,
Bieg rozpocznie się o godzinie 12:00 na plaży przy molo w Gdańsku Brzeźnie. Poprzedzi go wspólna, 15-minutowa rozgrzewka. Każdy będzie mógł wybrać odpowiedni dla siebie dystans: 3,3 lub 6 km. Trasa biegu prowadzi najpierw plażą, a następnie alejkami Parku Nadmorskiego im. Ronalda Reagana. W tym biegu każdy kto dobiegnie do mety jest zwycięzcą. Nie obowiązuje żadna klasyfikacja, nie ma pomiaru czasu, nie ma numerów startowych. To jest kluczowy wyróżnik tej imprezy i to właśnie decyduje o jej popularności wśród gdańszczan.

W tegorocznej edycji nie zabraknie też atrakcji dla kibiców oraz spacerowiczów. W miasteczku biegowym będzie można zmierzyć sobie ciśnienie, zbadać poziom cukru we krwi, uzyskać poradę fizjoterapeuty. Amatorzy szybkiej fotografii będą mogli wykonać sobie bezpłatne zdjęcia w fotokabinie.

Imprezę jak co roku poprowadzi sprawdzony team- Krzysztof Łoniewski oraz Paweł Januszewski. Swoją obecność już potwierdził Tomasz Czubak oraz siatkarze Trefla Gdańsk.

Nie czekaj, zarejestruj się!
Aby wystartować w Gdańsk Biega 2015 należy wypełnić formularz na stronie www.gdanskbiega.com. Rejestracja jest bezpłatna. Organizatorzy przygotowali blisko 4000 pakietów startowych w postaci koszulek. Będzie można je odebrać 17 października w kasach biletowych stadionu przy ul. Traugutta 29.

Każdy uczestnik biegu ma również szansę wygrać atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy dokończyć pytanie konkursowe, które pojawi się po rejestracji na stronie internetowej.

Przedłużamy zapisy na Gdańsk Biega 2015!

W związku z dużym zainteresowaniem tegoroczną edycją naszego biegu postanowiliśmy przedłużyć internetowe zapisy do czwartku 15.10 do godz. 24:00.

Każdy chętny może zgłosić swój udział rejestrując się na stronie http://gdanskbiega.com/rejestracja/


Gdańsk Biega 2013
Pełny opis wydarzenia