Gdańsk Biega Molo w Brzeźnie Gdańsk Kup Bilet !
stat

Uwaga! Impreza już się odbyła

Gdańsk Biega

bieg

termin
lis 4
niedziela
miejsce Molo Brzeźno
adres Gdańsk, Jantarowa 1
organizator Gdański Ośrodek Sportu
bilety
wstęp wolny
Patronat

Już 4 listopada odbędzie się IV edycja "GDAŃSK BIEGA 2012". Start w samo południe na plaży przy molo w Brzeźnie. Do wyboru są dwa dystanse - 3 i 6 km. Zarejestruj się, pobiegnij z nami i wygraj atrakcyjne nagrody!

Parkrun Gdańsk

w każdą sobotę (do 29.12), g. 9:00

Gdańsk,
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w niezwykłym biegu na gdańskiej plaży. GDAŃSK BIEGA 2012 to impreza cykliczna, organizowana w formule run for fun (biegaj dla zabawy). Oznacza to, że może w niej wziąć udział każdy.

Nie ma tu numerów startowych, nie ma pomiaru czasu ani klasyfikacji. Trasa biegu przebiegać będzie plażą oraz alejkami nadmorskimi. 3 km to jedna pętla, 6 km - to dwa okrążenia. Przed biegiem zapewniamy profesjonalną rozgrzewkę z instruktorem oraz garść dobrych rad od zawodowych biegaczy.

Jak wziąć udział w biegu
Wystarczy zarejestrować się na stronie gdanskbiega.com, odebrać pakiet startowy (koszulka i hologram) i przyjść 4 listopada na bieg. Ci, którzy nie zgłoszą swego udziału drogą elektroniczną, mogą to zrobić na miejscu w dniu biegu. Przygotowano 2400 pakietów startowych. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Udział w biegu jest bezpłatny!

Pakiety można odbierać w dniach:
- 27.10.2012 - sobota w godz. 10:00-18:00 w kasach biletowych stadionu miejskiego przy ul. Traugutta 29
- 28.10.2012 - niedziela w godz. 10:00-18:00 w kasach biletowych stadionu miejskiego przy ul. Traugutta 29
- 03.11.2012 - sobota w godz. 10:00-18:00 w namiotach rejestracji uczestników przed Molo w Gdańsku Brzeźnie
- w dniu imprezy, 04.11.2012 - niedziela w namiotach rejestracji uczestników przed Molo w Gdańsku Brzeźnie w godzinach 9:00 - 11:00

Uwaga!
W celu uniknięcia długiego oczekiwania w kolejce zaleca się wcześniejszy odbiór pakietu startowego.Nagrody
Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy po zakończonym biegu wrzucić do specjalnie oznakowanej urny kupon wraz z przyklejonym hologramem. Każdy uczestnik po zakończeniu biegu może wrzucić do oznakowanej urny jeden kupon. Pula nagród to 20.000 zł. Do wygrania m.in. bony zakupowe, rejsy do Szwecji, karnety do klubu fitness, tablety oraz nawigacje. Warunkiem odbioru wygranej jest obecność szczęśliwca podczas losowania.

Dodatkowe atrakcje

Jak zawsze w okolicach mola przygotowane zostaną dodatkowe atrakcje dla uczestników biegu. Będzie można napić się kawy, kupić specjalistyczną odzież sportową, a nawet wykonać testy stopy na specjalnej bieżni.

Prowadzący
Podobnie jak w latach ubiegłych imprezę poprowadzą Krzysztof Łoniewski, dziennikarz oraz Paweł Januszewski, lekkoatleta, mistrz Europy w biegu na 400 m przez płotki. Towarzyszyć im będzie ambasador akcji Tomasz Czubak, medalista mistrzostw świata i Europy w sztafecie 4x100 m.

GDAŃSK BIEGA odbędzie się na gdańskiej plaży po raz czwarty. W 2011 roku pobiegło z nami ponad 2 tys. osób. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie nas jeszcze więcej.


Pełny opis wydarzenia