IX edycja Gdańsk Biega Molo w Brzeźnie Gdańsk Kup Bilet !
stat

Uwaga! Impreza już się odbyła

IX edycja Gdańsk Biega

bieg

termin
paź 22
niedziela Godz. 12:00
miejsce Molo Brzeźno
adres Gdańsk, Jantarowa 1
bilety
wstęp wolny
Patronat

W samo południe 22 października będzie można pokazać hart ducha i na przekór jesiennej aurze stanąć na starcie najbardziej radosnej imprezy biegowej na brzeźnieńskiej plaży. Gdańsk Biega od ośmiu lat cieszy się niesłabnącą popularnością, bo dla jego uczestników nie liczy się wynik i klasyfikacja końcowa, ale satysfakcja z ruchu na świeżym powietrzu.

Aktywuj się w maratonie

w każdą środę (do 29.05), g. 18:00

Gdańsk,

Parkrun Gdańsk

w każdą sobotę (do 29.12), g. 9:00

Gdańsk,
Zwycięża każdy kto pomimo chłodu, wiatru i deszczu zmobilizuje się do wyjścia z domu i zdecyduje się na bieg indywidualny lub w zorganizowanej grupie. Jak pokazały wcześniejsze edycje w zabawie biorą udział zarówno uczniowie, przedszkolaki, koledzy z pracy, seniorzy, tatusiowie z wózkami, jak i maratończycy, ministrowie czy zawodowi sportowcy. Jednym słowem- jest to bieg dla każdego! Warto jednak skorzystać z porad organizatorów zamieszczonych na gdansk.pl/gdanskbiega jak najlepiej przygotować się do startu.

ZAPISY

Co będzie się działo?
O godzinie 11:45 przed sceną na plaży biegacze wezmą udział w energetycznej rozgrzewce w rytmach Zumby. Bieg rozpocznie się o godzinie 12:00. Każdy będzie mógł wybrać odpowiedni dla siebie dystans: 3,3 lub 6 km. Trasa zostanie wytyczona najpierw plażą, a następnie alejkami Parku Nadmorskiego im. Ronalda Reagana.
Mając na uwadze jesienną aurę i porę obiadową organizatorzy przygotują ciepły posiłek dla wszystkich biegaczy. Po dotarciu do mety, będzie można zjeść gorącą grochówkę lub wegetariański barszcz ukraiński z tradycyjnej kuchni polowej. Nie zabraknie też rozgrzewającej herbaty oraz kawy. Z kolei amatorzy fotografii jak co roku będą mogli skorzystać z fotobudki.

Co należy zrobić, aby wystartować?
Aby pobiec w Gdańsk Biega 2017 należy wypełnić formularz na www.gdansk.pl/gdanskbiega. Rejestracja jest bezpłatna.
Organizatorzy przygotowali 2900 czerwonych koszulek biegowych, które można odebrać w sobotę 21 października - w godz. 12:00 - 18:00 w kasach biletowych stadionu przy ul. Traugutta 29.

Rejestracja uczestników trwa od 2 do 18 października.

Więcej informacji o Gdańsk Biega 2017 znajduje się na www.gdansk.pl/gdanskbiegaPełny opis wydarzenia