stat
Impreza już się odbyła

Męskie Granie 2018 Opinie (11)

11 sierpnia zapraszamy na Męskie Granie, podczas którego wystąpi najlepsza muzyczna reprezentacja w kraju. W tym roku sceną projektu, sponsorowanego przez markę Żywiec, zawładnie trio - Kortez, Podsiadło i Zalewski, które stanie na czele Męskie Granie Orkiestra. Artyści nagrali singiel "Początek", do którego powstał oryginalny teledysk kręcony "na żywca".

sie 2

piątek, g. 19:00

bilety 59 zł
Kup bilet
Wejście od 16:30
Start koncertu: 17:00

festiwal muzyczny - koncerty w Trójmieście


W tym roku na fanów trasy czeka nowa odsłona polskiego grania na najwyższym poziomie. Wszystko za sprawą zaangażowania artystów, którzy wniosą do projektu powiew świeżości. Obdarzony lekko szorstkim głosem Kortez, powracający po długiej przerwie Dawid Podsiadło i Krzysztof Zalewski, który nie tak dawno brawurowo zinterpretował utwory legendarnego Czesława Niemena, połączyli siły, stając na czele Męskie Granie Orkiestra. W zespole towarzyszą im Marcin Macuk, Olek Świerkot, Kuba Staruszkiewicz, Pat Stawiński i Andrzej Markowski. Wszyscy artyści wspólnie będą przełamywać konwencje i style oraz eksperymentować z brzmieniami, każdorazowo serwując publiczności prawdziwą muzyczną ucztę.

SCENA GŁÓWNA
17:00 Ralph Kaminski
18:00 Tribute to Lech Janerka
18:35 Lech Janerka
19:25 Kortez
20:30 Organek
21:35 Nosowska
22:40 Krzysztof Zalewski
23:45 Męskie Granie Orkiestra

SCENA Ż
19:05 Leski
20:05 New People
21:10 Sonar
22:15 Jarecki
23:20 KrólInformujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora na trasie nie pojawi się zespół LĘK. Zamiast zapowiedzianych wcześniej muzyków w Gdyni wystąpi Jarecki.

Tegoroczny singiel "Początek" promujący trasę po raz pierwszy można było usłyszeć 22 maja w programie "Kuba Wojewódzki" na antenie TVN, w radiowej Trójce, na portalu Onet i w kanale Męskiego Grania na YouTube.Teledysk do utworu nagrany jest mastershotem, czyli jednym, długim, perfekcyjnie dopracowanym ujęciem, nieprzerwanym żadnym cięciem ani montażem. Wymagało to od całej ekipy wielkiego zaangażowania, wielu prób i niesamowitego skupienia. Na potrzeby klipu, utwór został wykonany na planie na żywo, podczas nagrywania tego konkretnego ujęcia i żadne elementy piosenki nie były dogrywane oddzielnie w studio nagraniowym. Szczególnym wyzwaniem był fakt, że przez większą część utworu muzycy są w ciągłym ruchu.

Przed nami już dziewiąta edycja trasy Męskie Granie z nowym składem i zupełnie nową muzyczną energią - mówi Marta Kuropatwińska, Marketing Manager marki Żywiec. W tym roku po raz kolejny usłyszymy najlepszych polskich artystów, którzy zaserwują publiczności olbrzymią dawkę muzycznych emocji na najwyższym poziomie. Nie zabraknie oryginalnych kolaboracji i artystycznych niespodzianek - dodaje.

Lista wykonawców na poszczególne koncerty zostanie podana już wkrótce. Regularna sprzedaż biletów ruszy w czerwcu br. O dokładnej dacie poinformujemy na naszym profilu na FB. Wyłącznym sponsorem trasy Męskie Granie jest marka Żywiec.

Tego lata Męskie Granie zagra:

14 lipca - Poznań, Park Cytadela, Al. Armii Poznań
21 lipca - Katowice, Strefa Kultury, ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 1
28 lipca - Wrocław, Pergola, ul. Wystawowa 1
4 sierpnia - Kraków, Centrum Sportu Parkowa (dawny Stadion Korony Kraków, ul. Parkowa 12 A)
11 sierpnia - Gdynia, Park Kolibki, 291
18 sierpnia - Warszawa, Forty Bema, ul. Jerzego Waldorffa
25 sierpnia - Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem, ul. Grojec 50

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    119 zł
przedsprzedaż - brak biletów
regularna sprzedaż rusza 11 czerwca o 12:00

Przeczytaj także