stat
Impreza już się odbyła

Męskie Granie Opinie (1)

Przed nami już ósma ogólnopolska trasa Męskiego Grania. Impreza, której sponsorem jest Żywiec na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych muzycznych wydarzeń w Polsce. Tym razem wydarzenie zawita w Gdyni.

gru 17

niedziela, g. 18:00

Gdynia,

w każdy wtorek (do 26.12), g. 19:00

Gdynia,
Od 2010 roku sponsorowane przez Żywiec Męskie Granie przyciąga tysiące fanów oryginalnych aranżacji i niepowtarzalnej muzycznej energii. Każdy koncert to niezwykła mieszanka różnych stylów, gatunków i osobowości scenicznych oraz wykonania, które można usłyszeć tylko podczas tej jedynej w swoim rodzaju trasy. Imprezy biją rekordy popularności, a bilety na nie znikają z dużym wyprzedzeniem.

hip-hop - koncerty w Trójmieście
W Gdyni na Scenie Głównej zagrają: BRODKA, LAO CHE, Łona, Webber & The Pimps, Męskie Granie Orkiestra, Artur Rojek, SMOLIK // KEV FOX.

Scena Ż
Na koncertach Męskiego Grania zobaczymy nie tylko uznanych twórców, nadających ton polskiej scenie muzycznej, ale też mniej znanych, utalentowanych muzyków, często będących na początku artystycznej drogi. Takich wykonawców promuje Scena Ż. W Gdyni wystąpią na niej: BOWNIK, JAAA!, Małpa, PIOTR ZIOŁA.

Projekty specjalne
Widzowie koncertu w Gdyni zobaczą z kolei nową odsłonę projektu Albo Inaczej. W poprzedniej edycji zachwycili oryginalnymi, jazzowymi aranżacjami hip-hopowego repertuaru. W tym roku ponownie rapowe szlagiery zaprezentują artyści pochodzący z zupełnie innych muzycznych światów (2cztery7, Fismoll, Kortez, Felicjan Andrzejczak, Eldo i inni).

Wyłącznym sponsorem trasy Męskie Granie 2017 jest marka Żywiec. Więcej informacji na temat wydarzenia wkrótce na stronie www.meskiegranie.pl.

Przeczytaj także