stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Męskie Granie 2013 Opinie (23)

Już 3 sierpnia w Klubie B90 w Stoczni Gdańskiej zabrzmi Męskie Granie 2013, którego wyłącznym sponsorem jest marka Żywiec. Z gdańskiej sceny wybrzmi feeria dźwięków, a zderzenie odmiennych energii i wrażliwości zaowocuje powstaniem niezwykłego twórczego napięcia. Zagrają m.in. O.S.T.R. z Michałem Urbaniakiem, BRODKA z Katarzyną Nosowską oraz Patti Yang Group, Mela Koteluk i TRÈS.B.

gru 17

niedziela, g. 18:00

Gdynia,
Gdański koncert będzie pełen niespodzianek. Zaproszeni artyści będą improwizować i eksperymentować z nietypowymi dla siebie formami i konwencjami. To zderzanie odmiennych wrażliwości oraz sposobów wyrażania sztuki gwarantuje niezapomnianą muzyczną ucztę.

festiwal muzyczny - koncerty w Trójmieście


Na gdańskiej scenie pojawią się wyjątkowe duety dyrektorów artystycznych oraz zaproszonych przez nich gości. Zagrają Katarzyna Nosowska z niepokorną BRODKĄ oraz O.S.T.R, któremu towarzyszyć będzie legenda jazzu - Michał Urbaniak.

Wystąpi eklektyczna Patti Yang Group, nastrojowa Mela Koteluk oraz uznana za objawienie polskiej sceny muzycznej formacja TRÈS.B. W Gdańsku zagrają także niekonwencjonalne 2Cresky wspólnie z Łukaszem Lachem - wokalistą L.Stadt i mistrzowie alternatywnej elektroniki - zespół Őszibarack. Pojawią się intrygujące Muchy, grające niezwykle intymną muzykę Domowe Melodie oraz ikona polskiego rocka - Hey. Zaprezentuje się również zwycięzca Nowego Męskiego Grania - Łagodna Pianka.

Aby osiągnąć jak najlepszy efekt, specjalnie na potrzeby trasy koncertowej sprowadzony został do Polski czarny ekran. Jest on stałym elementem sceny, dzięki któremu wizualizacje i światła towarzyszące koncertom zyskują większą wyrazistość i głębię.

"Jesteśmy przekonani, że tegoroczne Męskie Granie w Gdańsku będzie wyjątkowe. Historyczna lokalizacja, w połączeniu z artystami najwyższej klasy oraz fenomenalną oprawą multimedialną sprawią, że spektakl w Stoczni Gdańskiej na długo pozostanie w pamięci uczestników" - mówi Marcin Filipiak, kierownik marki Żywiec.


Tego lata Męskie Granie zabrzmi jeszcze w następujących miastach:

Poznań, Stara Gazownia - 10 sierpnia
Warszawa, Fort Bema - 17 sierpnia
Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem - 31 sierpnia


Bilety do nabycia na www.meskiegranie.pl, ebilet.pl oraz w salonach Empik.

Wyłącznym sponsorem Męskiego Grania 2013 jest marka Żywiec.

Więcej o Męskim Graniu na www.meskiegranie.pl.


Dyrektorami Artystycznymi Męskiego Grania 2013 są... Katarzyna Nosowska i O.S.T.R.!Przeczytaj także