Daniel - ocena (1) Szkoła bardzo profesjonalna i przyjazna dla kursantów. Starają się dopasować... Daniel Andrzej Kuna - opinia (1) Polecam. W tej szkole robiłem wszystkie moje kursy na prawo jazdy (kat A, B,... Andrzej Kuna Krzysiek - opinia (1) Szkoła jazdy na wysokim poziomie. Szkolenie przeprowadzone sprawnie i... Krzysiek
Mirek - opinia (1) Super szkoła. Potrafią uczyć jeździć. Robiłem u nich kat B i C. Kursy na... Mirek Marek - opinia (1) Kategoria B+E. Bardzo polecam instruktora Pana Włodka. Konkretny i... Marek Adam - opinia (1) Zdane za pierwszym razem. Miła obsługa, profesjonalne podejście. Polecam Adam Krzysiek Bednarski - opinia (1) Kategoria B+E . Włodek bardzo dobrze przekazał wiedzę i mnie nauczył.... Krzysiek Bednarski Robert - opinia (1) Bardzo polecam szkołę jazdy artom. dzisiaj egzamin zdany za pierwszym razem w... Robert Rafał - opinia (1) Bardzo polecam szkołę ARTOM kurs na kategorię E do B instruktor z... Rafał Tomasz Biszewski - opinia (1) Jako doświadczony kierowca trochę bałem się przygody z kursem na prawo jazdy... Tomasz Biszewski Paweł - opinia (1) Polem szkołę, a szczególnie instruktora p. Włodka, który prowadził jazdy na... Paweł Łukasz - opinia (1) Na kat. B+E zdecydowanie polecam Pana Włodka. Poza techniką szybkiego... Łukasz Kategoria B+E !polecam! (1) Po 20 latach jazdy B przyszedł czas na B+E. Instruktor p. Włodek bezbłędnie... Grzegorz Polecam (1) Korzystałem z usług szkoły podczas kursu na prawo jazdy kategorii BE. Bardzo... Jacek B+E (1) Profesjonalne podejście , instruktor z uprawnienieniami egzaminatora i... KR Profesjonalnie przeprowadzony kurs. (1) W biurze szkoły Artom panuje życzliwa atmosfera. Szybko i sprawnie można... Katarzyna Fantastycznie (1) Egzamin zdany za I razem. Dziękuje p. Weronice za fantastyczne wykłady, Pan... Ola Ja - opinia (1) Nie polecam zero nauki, pani w biurze sama nie wie co się dzieję. Ja Dobra firma szkoleniowa . (1) Kurs kat. C,C+E oraz kwalifikacja wstępna wszystko zdane i zaliczone.Plusem... Arek Duży PLUS (1) O ośrodku mogę wypowiadać się w samych superlatywach. Od spraw... Natalia GK