OPINIA O JAKOŚCI USŁUG (1) Miła,sympatyczna,profesjonalna i terminowa obsługa.Cena bijące na głowę... ZENON K. Honda CRV (1) Moja 11 letnia Hanka po wizycie w Stanleyu wygląda jak po wizycie w... IC Gorąco POLECAM!!!!! (1) Profesjonalna i solidna obsługa. Szybkie i dokładne wykonanie usługi. Ceny... Wojtek
TOYOYA YARIS (1) W wielką przyjemnością muszę pochwalić warsztat AUTO SERVICE STANLEY za... Yaris Naprawa samochody po kolizji (1) Popieram opinię poprzednich klientów tego zakładu, gdyż zleconą naprawę... Antoni Jezierski Stanley (1) Bardzo fachowy zaklad. Nie ma co sie rozpisywac- wszystko tak jak powinno byc Jurand naprawa lakiernicza (2) Byłem po raz pierwszy w tym zakładzie z polecenia znajomego i nie zawiodłwm... Zbigniew Neumann FORD (2) Jestem bardzo zadowolony. Obsługa przede wszystkim fachowa, poza tym miła,... Przemek AUTO SERVICE STANLEY (1) POLECAM USŁUGI TEGO ZAKŁADU. Moje auto po kolizji zostało naprawione... Adamczyk Wojciech Polecam (1) Jestem bardzo zadowolony z usług Stanley gdynia chyba w koncu znalazłem... Jarek Podziękowanie (1) Pełen servis Bardzo fachowa i miła obsługa. Klient jest informowany na... Roman Szelewa Również gorąco polecam! (1) Miła obsługa, super podejście do klienta, profesjonalizm w każdym calu -... Wojciech Ania Sz - opinia (1) Wspaniałe podejście do klienta,życzliwi i sympatyczni pracownicy.Autko jak... Ania Sz buli w lakierni (1) naprawa i przebieg tak jak sie nalezy. po malej stluczce, niezawinionej, po... magdalena Warsztat na 5 plus (1) moja astra miała spotkanie z dzika zwierzyna, po moje wygranej walce z... michal HONDA CR-V (1) Mila, uczciwa i profesjonalna obsluga. Terminowe zalatwianie spraw. Moja... Beata Ola - opinia (1) W dniu wczorajszym podjechałam Hondą do serwisu z ogromną rysą na lakierze... Ola wszyscy naprawiamy auta u Stanley^a !!! (2) profesjonalna i miła obsługa,załatwili z Wartą wszystkie formalności bez... Jerzy Warsztat godny polecenia (1) Z czystym sumieniem polecam ten warsztat .Naprawa bezgotówkowa , sumiennie ,... Włąścicielka Sang Young Super Zakład (1) zostawilem samochod do naprawy po drobnej stluczce w ramach OC AXADirect.... ratcisko