Auto Top

Giełdy i komisy

Gdańsk, adm. Kazimierza Porębskiego 50

Angelika - ocena (1) Polecam ten skup Angelika Ania - ocena (1) Naprawdę polecam ten skup Ania Jarek - ocena (1) Bardzo polecam,skup taki jak w opisie Jarek
wajek - opinia (1) Wszystko ok. Wiadomo że każdy za swoje autko chce jak najwięcej. Nie... wajek Janina - opinia (1) szybko i rewelacyjnie załatwione. Polecam Janina Zbigniew - opinia (1) Szybko i konkretnie. Jestem zadowolony z usługi. Polecam Zbigniew Ania - opinia (1) Szybka i sprawna transakcja. Polecam. Ania Zbyszek Grande Punto - opinia (1) Auto zgloszone mailowo o godzinie 10 , szybki kontakt zwrotny z firmy ,... Zbyszek Grande Punto Monika - opinia (1) Konkretna, rzetelna i uczciwa obsługa. Jesteśmy bardzo zadowoleni i bardzo... Monika Paulina i Panda - opinia (2) żałuję, że nie mam więcej aut do sprzedania... a ten głos Pana Adama...... Paulina i Panda AsiaHagen - opinia (1) Rewelacja. Szybko, konkretnie, profesjonalnie. AsiaHagen N-B - opinia (1) Polecam fachowe podejście do klienta N-B Piotr - opinia (1) Bardzo sprawnie kupili moje auto polecam tą firmę Piotr Sylwia - opinia (1) Wszystko na najwyższym poziomie,dobry kontakt z skupującym.Polecam. Sylwia Andrzej - opinia (1) Super firma bardzo jestem zadowolony Andrzej Grzegorz - opinia (1) Bardzo polecam, warto skorzystac z ich skupu. Grzegorz Agnieszka Babicz-Stasierowska - opinia (1) Szybko, profesjonalnie ..... z życzliwością! Miałam kłopot z... Agnieszka Babicz-Stasierowska zbyszek - opinia (1) Polecam tą firmę, ale powinniście dać informacje, ze macie nową siedzibę, bo... zbyszek Maciej - opinia (1) Jestem zadowolony z szybkiej obsługi. Polecam. Maciej Igor - opinia (1) polecam, skorzystałem i naprawdę polecam Igor