mario - opinia (1) totalna porażka,wstyd dla Forda,niestety ale należy szukać innych serwisów... mario Grzegorz - opinia (1) Jestem bardzo zadowolonym klientem, profesjonalna obsługa Grzegorz Łukasz - opinia (1) Polecam wszystkim serwis, w przypadku bardziej skomplikowanych tematów i... Łukasz
Przegląd przed zima + wymiana opon (1) wszystko sprawdzone ,opony wymienione szybko sprawnie isolidnie Andrew 100% profesjonalizmu i zero stresu (1) Szybka solidna obsługa. Cena przystępna. Jurek Profesjonalizm (1) ford fiesta mk7, hamulce i olej - szybko, solidnie, cena akceptowalna bez... Roki Nie takie ASO straszne (3) Mam juz kolejnego Forda tym razem MK4. Odwiedziłem juz wiele serwisów nie... Stanisław Polecam ASO w bigu (1) Korzystałem ostatnio z serwisu bigautohandel i jestem zadowolony z usługi,... Mich Super serwis (1) Super serwis. Szybko, dokładnie, uczciwa cena. Miła i kulturalna obsługa,... Wojciech Profesjonalna obsługa (1) Profesjonalna obsługa, krótko, rzeczowo i kulturalnie. Polecam salon Forda... Mariusz bardzo zadowolona z zakupu (1) Jestem bardzo zadowolona z zakupionego w kwietniu w programie Wiosenne okazje... Karolina Fantastyczny salon (1) Bardzo miła i rzeczowa obsługa, świetny kontakt z klientem, przyjemna... Ania Uczciwi i rzetelni (1) Zdecydowawszy z żoną, że czas na nowy samochód wybraliśmy salon forda z... Andrzej Świetna obsługa (1) Nie spotkałem się jeszcze z lepsza obsługą w salonie samochodowym. Nie mam... Adrian ... (20) Jesteśmy firmą posiadającą kilka samochodów, niestety rok temu daliśmy się... Grzegorz autohandel zaroślak przestroga (1) Ciekawy sposób zarabiania mają. Kupiliśmy auto zostawiając w rozliczeniu... pokrzywdzona Profesjonalizm (1) Niejednokrotnie byłem w Bigu z reguły jechałem z musu a bo to gwarancja, a... Piotr samochód PO WYPADKU próbują sprzedać jako bezwypadkowy!! (1) Rozważałem zakup pojazdu Mondeo z 2015 r. Ogłoszenie głosiło, że pojazd jest... Ostrożny Kupujacy BLACHARNIA (1) Wiecej tam nie pojadę , nigdy nie maja czasu na przyjecie klienta trzeba sie... KRZYSIEK obsługa blacharnia (1) Wiecej tam nie pojadę , nigdy nie maja czasu na przyjecie klienta trzeba sie... Krzysiek