Beata - opinia (2) Dziś miała być pierwsza dostawa - nie dojechała. Pisałam kilka maili w tej... Beata Iwona - opinia (1) Niestety, mam do tyłu ponad 1000 zł. Nie dowożą od kilku tygodni a wykupiłam... Iwona michał - opinia (2) (...) Od poniedziałek mimo zamówione diety żadna dostawa nie dojechała. Nie... michał
P - opinia (1) 13 dzien nie dostaje cateringu z danego zamówienia...brak kontaktu... P karol - opinia (1) Dramat, od 2 tyg cisza, brak kontaktu, brak faktury, brak posiłków. Totalne zero karol Anka - opinia (1) lepiej trzymać się z daleka Sposób w jaki firma traktuje ludzi, z których... Anka Piotr - opinia (1) Katastrofa, codziennie czegoś brakowało, dzisiaj w ogóle nie otrzymałem... Piotr WD - opinia (1) dramat! Nie dostarczają jedzenia w ogóle. Zgłoszone na Policje! WD Paulina - opinia (1) Odradzam każdemu. Po pierwsze to nie dostarczają zamówień!! A jeżeli to robią... Paulina Aneta - opinia (2) stanowczo nie polecam! Jestem ich klientką prawie od początku tego roku.... Aneta Mariusz - opinia (1) Totalny dramat. Dostawa zostawiona pod klatką!!!!??? Nie pod drzwiami... Mariusz . - opinia (1) Nie polecam!! Zamówiona dieta została w całości anulowana o 9 rano w pierwszy... . Slawek - opinia (1) H... Nie katering. Zawsze coś się nie zgadza, albo posiłki rozwalone, albo... Slawek Emi - opinia (1) Nie dojeżdżają. Podstawowy problem. Co z tego, ze smacznie jak zdarza się, ze... Emi BW - opinia (1) Masakra, brak dostaw, zwrotu pieniędzy, kontaktu , wszystkich dań,... BW Magda - opinia (1) Żenada!od 4 dni nie dostaje cateringu!kurierowi nie chce się wchodzić do... Magda karolina rolińska - opinia (1) dramat !! omijać szerokim łukiem !! nie oddają pieniędzy moja sprawa... karolina rolińska głodna - opinia (1) Dostawy nie dojeżdżają - nie po to zamawiam dietę, żeby latać rano po... głodna Jf - opinia (1) Posiłki nie zawsze dochodzą kompletne, brak odpowiedzi na SMS, brak zwrotu za... Jf Ewa - opinia (1) Bardzo smaczne potrawy. Urozmaicone, dobrze opakowane i opisane. Mieszkam w... Ewa