Bogna Hair Design

Fryzjerzy

Gdańsk, Szeroka 18/19

Monika - opinia (1) Jestem zachwycona z indywidualnego podejścia do klienta, włosy zostały... Monika Kasia - opinia (1) Włosy ścięte krzywo, mimo, że były poprawiane podczas drugiej wizyty.... Kasia Zawyżone ceny (1) Uważam, że w Gdańsku są o wiele lepsze salony niż Bogna Hair Design. Cena... Xxx
Cena niewspółmierna do efektu (1) Panie bardzo miłe,natomiast cena prawie 300 zł za zniewelowanie odrostu i... Karo 355 ZŁ za odrost i kilka refleksów! :| skandal!!! (1) Umówiłam się na wizytę(odrost blond plus ochłodzenie koloru). Losowo trafiłam... klientka Baaardzo średnio (1) W dniu dzisiejszym korzystałam z usług w salonie we Wrzeszczu. Pani ktora... Katarzyna Przez przypadek trafiłam na zdolna fryzjerke (1) Dziś przypadkiem ,ponieważ nie planowałam podciecia włosów spontanicznie... Magdalena Masakra (1) Zachęcona opiniami poszłam do pani Pauliny. Niestety, jestem bardzo... Renata Dramat jakich mało (1) We wrześniu 2013 roku skorzystałam z usługi upięcia ślubnego (bez próby) w... Mada Omijać szerokim łukiem (1) Zero profesjonalizmu, zero kompetencji, zero szacunku do klienta. Joanna Polecam Pania Pauline (1) Bardzo polecam Pania Pauline. Przylatuje do Polski pare razy w roku, i... Dawid Polecam Panią Paulinę (1) Przyznam szczerze, że przychodzę do salonu dla Pani Pauliny. Jako facet... Bartłomiej W końcu zadowolona z koloryzacji. (1) Polecam serdecznie salon oraz w moim przypadku także Panią Paulinę, Od... Paulina Gdańsk Pani Paulina!!! (1) 26 lat szukałem takiej profesjonalistki, robiącej cuda. Przesympatyczna,... Kloskowsky lubięto (1) Korzystam od wielu lat. Najpierw pani Magda, później Kamil, a teraz Maciek.... typek Szczerze polecam (1) Do pani Bogny trafiłam po ponad 16 latach ...wiele się zmieniło, ale... Joanna mój facet się ze mnie śmieje (1) Wizyta we Wrzeszczu skończyła się katastrofą: miało być podcięcie 2, max.3cm-... Ewa Tu liczy się ilość a nie jakość. (1) W salonie byłam przed świętami. Mam blond włosy i chciałam zrobić odrost i... Anna Ceny w górę (1) Byłam klientką kilkukrotnie.Niestety ceny co raz wyższe za tą samą usługę... Olka Dramat nie polecam (2) Cięcie dramat nigdy nie miałam pocieniowanych włosów tak tragicznie że mam... Ania