Mon Balzac

Restauracje

Gdańsk, Chmielna 10

Witek - ocena (1) Zawitałem do MON Balzaca, zamówiłem na przystawkę tatara na grzankach, bardzo... Witek Iwona - ocena (1) Niestety to już nie jest ten dawny Mon Balzac. Obsługa słaba, dania nie warte... Iwona Piotr - ocena (1) Polecammmm - niesamowita obsługa, stek z polędwicy wołowej wyborny. Na plus... Piotr
mieszkanka Gdańska - opinia (1) Ładne wnętrze zachęcające do wejścia do środka Niestety dania 2... mieszkanka Gdańska Joanna - opinia (1) Bardzo smaczne jedzenie, pięknie podane, obsługa miła, na najwyższym poziomie. Joanna Całkiem dobra restauracja (1) Wszystko super, poza bardzo wodnistym makaronem w daniu Aglio Oilo - słabo... Anna Kiedyś było dużo lepiej (1) Zupa grzybową powinni nazywać marchewkową, bo z grzybowej pozostała tylko... Sebastian Nie płaćcie kartą w zagranicznej walucie, wypłaćcie gotówkę wcześniej (1) Wszystko pięknie, jedzenie doskonałe, świetna obsługa, nie mogę się do... Marcin rzeczywiscie kuchnia sie zepsula (1) Czasy świetności tej restauracji się skończyły. Dziś daliśmy jej kolejna... Alina godna polecenia (1) Restauracji wspópracująca z hotelem Artus. Śniadania bardzo smaczne i bogato... Hania z Warszawy Mile wrażenie (1) Miejsce polecane przez przyjaciół. Wiec udaliśmy sie na rodzinny obiad.... Seba Bardzo fajne miejsce (1) Byłem z żoną, bardzo miłe i klimatyczne miejsce. Makarony mają przepyszne,... Tomek po prostu ok (1) Szału nie ma, ale też nie ma do czego sie przyczepić. Byłam kilka razy na... ap-ch Catering (1) 1. Etap składania zamówienia - nasze oczekiwania zostaly bez problemu... Eden Wspaniale! (1) Dziękuję za wczorajszą kolację , pierogi jak od mamy , świąteczny klimat i... Ania wstyd (2) Restauracja serwuje na jednorazowych talerzykach..o czym nie uprzedza, ale na... zaskoczony Zadowolony (1) Złożyłem rezerwację na uroczyste spotkanie moich znajomych, około południa.... Janusz Śniadanie - nie polecam (1) Pierwszy raz odwiedziałem lokal na sniadanie. Jestem niezadowolony z ilości... Przemek Nie polecam (1) Pamiętam czas świetności tej restauracji, ale dawno tu nie byłam. Po kilku... Kika SZCZERZE POLECAM !! (1) Byliśmy w 6 osób, wszyscy bardzo zadowoleni!! Często spotykamy się z... Ola