Mon Balzac

Restauracje

Gdańsk, Chmielna 10

Porażka (1) Dzisiaj weszliśmy na herbatę i gorącą czekoladę, po 20 min. od złożenia... Stegan z Gdańska Walentynki w Cafe Mon Balzac (1) Smaczne potrawy, cudowny nastrój oraz miła obsługa sprawiły że nasz wieczór... Monika Polecam Cafe Bar Mon Balzac (1) Rodzinne popołudnie w Mon Balzac uważam za bardzo udane. Owoce morza... Anna
Cały dzień w Balzacu (1) Spotkałam się z przyjaciółką, potem drugą, nie wiem jak to minęło, ale cały... Czesław NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!! (1) Narzeczony zaprosił mnie na kolacje do monbalzac - koszmar wszech czasów.... zuza ...nie polecam :( kolejna acz ostatnia wizyta. (1) Byliśmy po raz kolejny ze znajomymi, zawsze było bez zastrzeżeń jednak to się... klient Fatalna obsługa (1) Żenująca obsługa, lody dla dziecka kupowano" na biegu " u Pellowskiego ,... ewa Nie polecam! (1) Kolejna wizyta w Mon Balzac i niestety ostatnia. Wcześniej bez zastrzeżen,... zabol Zero obsługi, jedzenie na niskim poziomie:( (1) Poza pięknym wystrojem i dobrą ofertą win no i cudownych koncertach na żywo... Anna Mogło być tak pięknie... (2) ...gdyby nie leniwa, bezczelna i niekompetentna obsługa Marta kryterium cena/ilość: nienajepiej (1) Weekend za pół ceny, specyficzny okres dla każdego pewnie lokalu... roy Moje ulubione meijsce w Gdansku (1) Uwielbiam Mon Balzac i bywam tam za kazdym razem, gdy odwiedzam Gdansk. Ceny... Katja Koszmarnie długi czas oczekiwania na wszytko (2) Byłem w Balzac'u wcześniej chyba 1-2x i nie zauważyłem tak tragicznego... Adam klimat świetny, ale podróby składników (2) Sałatka atlantycka posiada w składzie fetę. Otrzymałam sałatkę z twarożkiem... klient Iwona - opinia (1) Miejsce z polecenia, odwiedzilam z kolezankami kilka dni temu. Wnetrze bardzo... Iwona Niespodziewany Gość:) (3) przychodzę czasami do Balzaka na wino. ostatnio miałam wrażenie, że przy... Beata Polecam (1) Byłam już kilkanaście razy i będę wracała :) Wnętrze bardzo klimatyczne,... Andzia Cudowne miejsce (1) Muszę przyznać, że zupełnie nie rozumiem negatywnych opinii o tej... Ania UWAGA! (1) OCENA PO WIECZORNEJ WIZYCIE Z PRZYJACIÓŁMI : - wnętrze miłe i przyjazne... Katarzyna Super (1) Dziękujemy za sprawną obsługę konferencji - i bardzo smaczne potrawy.Piotrek Piotr.W.