Mon Balzac

Restauracje

Gdańsk, Chmielna 10

restauracja numer jeden w trojmiescie (2) Traktuję Mon Balzaca w kategoriach restauracji. Choc bywałem także tam przy... Tomek POLECAM (3) POLECAM GosiaK M - opinia (2) Po 30 minutach oczekiwania przyszła kelnerka i była zdziwiona tym, że prosimy... M
śniadanie (1) Przyszliśmy do Balzaca myśląc, że zjemy tam pyszne śniadanie w miłej... PiA Przyjazne miejsce (1) Lubię wracać do tego klimatycznego miejsca gdzie czas bardzo dobrze mija. marius polecam, lecz... (1) Chodzę tam czasem z moim narzeczonym. Wystrój i klimat jest świetny, jeśli... anna nieprofesjonalna obsługa (1) Lokal w miarę przyjemny za to obsługa pozostawia wiele do życzenia, brak... xxxx Polecam (1) Bardzo miła obsługa, przyjemna atmosfera i klimat. M pysznie (3) Odwiedzam ten lokal od roku 2007. Przy pierwszej okazji przykuło mnie... Adam Polecam wszystkim (1) Wyjątkowy klimat i wspaniała obsługa. Waldek rozczarowanie (1) już kilka miesiecy temu słyszałem wiele pozytywnych opinii o tym miejsciu.... forget bardzo bardzo mile miejsce (1) wszystko sie zgdadza..super mila i uwazna obsluga.... klimatyczne wnetrze...... dp polecam, ale (2) obsługa sympatyczna, jedzenie dobre, klimat przyjemny. ale - któryś już raz -... Mycha Ratuje... (1) Ten lokal ratuje trochę imię tego miasta. Jako że w Gdańsku mało jest... Ania brownie - opinia (1) Gorąco polecam! Czytając poniższe opinie miałam obawy z udaniem się do tej... brownie Dlaczego wcześniej nas tam nie było?! (1) Super lokal!Jako mieszkaniec Gdańska od kilku dobrych miesięcy,nie wiem jak... gość Miły dodatek - jak wisienka na torcie - czas stop (1) Do Mon Balzaca przychodzę od 3 miesięcy kilka razy w tygodniu żeby w... Lulka szkoda! (1) uwielbiam wystroj i klimat jaki panuje w lokalu, jest tam naprawde bardzo... sarunka DuoAcoustic (1) Dzis w Balzacu po raz kolejny zagraja DuoAcoustic! Zapraszamy Start: 22:00... ewelina fatalna obsługa (1) bardzo długi okres oczekiwania na podejście kelnerki. Wysoka blondynka... wiewiórka