Mon Balzac

Restauracje

Gdańsk, Chmielna 10

fajne miejsce (1) dobre jedzenie,przyzwoita muzyka na zywo, dobrze schłodzona wódka której... Lazybum Rozczarowanie (1) Wchodząc do Cafe Bar Mon Balzac można mieć nadzieję na to, że wyjdzie się... jasiek Dorota - opinia (1) W Mon Balzac byłam trzykrotnie w ciągu jednego tygodnia. Najpierw udałam się... Dorota
pierwszy raz i ostatni (1) Jestem naprawdę zszokowana pozytywnymi opiniami na temat obsługi tego lokalu.... Weronika nie polecam - niestety (1) miejsce piękne, zachęcające, żeby wejść, usiąść, napić się kawy, zjeść coś... Basia luzyd - opinia (1) Genialna obsługa to podstawa tego lokalu. Niesamowite wnętrze i świetnie... luzyd Miłe miejsce (1) ... wystrój, karta, muzyka (również ta na żywo), naprawdę miejsce godne... Luizza Wyborny lokal, idealne miejsce na spotkania we dwoje. (1) Wszystkie tutaj opinie pozytywne są prawdziwe i dołączam się do nich. Co do... RM miejsce godne polecenia (1) Bardzo ładne wnętrze, przyjemne, spokojne, miło spędza się tu czas. Porcje... iza sympatyczna obsługa (1) obsługa uśmiechnięta i życzliwa stworzyła atmosferę, która umożliwiła fajne... Krzy$iek suuuupeeeerrr!!!!! (1) Extra fajowe miejsce gdzie super miło można spędzić czas!!!Bardzo sympatyczna... Seronek super! (1) nareszcie znalazłam lokal spełniajacy moje oczekiwania, gdzie na pewno często... SylwiaR. Miło! (1) Wpadliśmy przypadkiem, przyciągnięci z ulicy dźwiękami pianina. zaskoczył nas... bela Wszystko o lokalu to obsługa- ona tworzy klimat pub'u a tu jest piwnica nawet nie parter! (2) Już od dłuzszego czasu patrzyłam co się dzieje i co się tworzy na Piwnej... Ela Oj, będzie naprawdę dobrze. (1) Razem ze znajomymi wstąpiliśmy tam przypadkiem i naprawdę nie żałowaliśmy.... OM Będzie dobrze! (1) Pierwszy dzień: bardzo dobra kawa, wino powitalne, miła i kontaktowa obsługa,... agatamb