kiedy rozpoczyna sie jarmark domin? (2) czy wie ktos kiedy rozpoczyna sie jarmark dominikański??? phantasma Kto na Bjork? (2) Czy ktos podobnie jak ja ma chec wybrac sie na Bjork,a nie ma z kim? Jesli... puella Love Parade (8) są jacyś ludkowie, którzy jadą w lipcu ?? ElCapitan
gdzie na uroczysty obiad? (3) Czy ktoś mógłby doradzic , gdzie w Gdańsku zaprosić gości na uroczysty... elsgro I nieoficjalny zlot fanów Metallicy na Pomorzu Gd. (1) Pragne poinformowac, iż zlot fanów Metallicy - "Metallica Władcy Północy"... Docent Fryzjer dla psiakow (3) Witajcie! Prosze o pomoc! Poszukuje salonu strzyzenia dla psiakow (mam yorka)... gata10 sopot film festiwal 2003 (2) Jesli ktos zna wyniki juz to bylbym zobowiazany. pozdrawiam new newdem !!!SZUKAM PRACY!!! (1) Dwie studentki z trójmiasta miłe, solidne i energczne podejmą pracę sezonową... Karolina lumpeksy (6) witam! gdzie są fajne lumpeksy w Gdańsku (ewentualnie w całym Trójmieście)?... Roots praca na wakacje (1) Cześć wszystkim. Chciałbym znaleźć prace na wakacje żeby coś zarobić? Mam... Boogie Szukam Pracy!!! (2) Uczciwy,wesoły,pracowity,zdrowy,zadbany,grzeczny 18-latek podejmie prace w... Wojtek wolontariusz (4) Chciałabym się podjąć jakiejś pracy jako wolontariusz na terenie trójmiasta,... badu Promocja Gdańska ..... (1) Czy narawdę Gdańska nie stać na zatrudnienie paru studentów, którzy będą... KER Impreza techno, trans itp. (2) Cześć!! Szukam imprezy na ten weekend. Chodzi mi o impreze techno, trans itp.... mała Czy coś wiecie?? (2) Witam. Moja 8-letnia córeczka jedzie w lipcu na swoje pierwsze kolonie do... lena pogoda (2) Potrzebuję trochę informacji na temat pogody w Gdańsku (czy pada lub padał... ana NOWA GAZETA (2) Pojaiwla sie nowa gazetka w kioskach - "Wiadomosci Gdynskie" - POLECAM ziemniak kwiaty, ciuchy.... gdzie szukać? (4) kochani gdzie w trójmieście jest jakiś targ na którym można kupić kwiaty i... maribell Procesja w Boże Ciało (1) Mam pytanie, bo jestem z Gdyni i nie wiem na którą jest procesja w Boże Ciało... Karpiu Break Of Work Party 18. VI. 2003 (5) Zapraszam na impreze do Rudego Kota (Ganarcska 18/20, Gdansk). Startujemy:... DJ Gyps