gdzie kupic rower miejski, taki z ''duszą'?' (3) poszukuję roweru damki,miejskiego, a nie bardzo wiem gdzie moglabym go... hanca prezydenti reszta do dymisii i pod sad (2) jakim prawem wyslali wojsko dziady wywrotowiec irak (2) jest wojna i niepotrzebnie ja
Trójmiasto Przeciwko Wojnie! (5) W niedzielę 30.03.2003 o godzinie 13.00 w Gdańsku rozpocznie się kolejna... stop wojnie! maj (3) a ja proponuje się upic bo sesja za miesiąc i trochę ryba Co można robić przez długi wekkend? (11) Cześć ma dla Was nowe zadanie.Co można robić w długia,majowi wekkend?Nie wiem... Doris działeczka (1) Ale nie taka do kopania i pielenia tylko z domkiem, grillem i piwkiem no i... Zatroskana basen w Xv lo w gdansku (1) Juz pisałam o tym na form sport, ale moze tutaj znajdą sie jacyć bywalcy tego... marchewa Jak dostacac sie do Komisji w Referendum UE? (1) pytanie jw. gdzie należy się zgłosić by dostać się do takiej Komisji w swoim... Zosia historia sztuki (1) Poszukuję kogos kto udzieli mi informacji praktycznych na temat studiow... ewaz LESZCZE (2) Czy wie ktoś z Was, gdzie można posłuchać Leszczy ??? Bo coś mi się wydaje,... linka Kiedy I komunia na Zlotej Karczmie??? (1) Mam takie pytanko, czy ktoś orientuje się którego maja będzie I komunia na... malutka_monika 1-4.05 - Kwatera w Sopocie - SZUKAM (1) Witam, Jak w temacie prosze osoby zainteresowane o oferte na adres e-mail.... Grzegorz Ściemniane koncerty w REGGE PUBIE (2) Regge pub w Gdyni to lokal gdzie placisz za wjazd na koncert 8 zl ktorego nie... rafikos Zapraszamy w niedziele na afrykanski koncert! (1) To propozycja dla wszystkich zmęczonych siedzeniem przy wielkanocnym stole.... MadziaK Zapraszam modzież na obóz koszykówki (1) :D www.elab.pl/oboz spojnia 3WYMIAR - XYZ (1) 29 kwietnia w Gdańskim klubie „Parlament” o godzinie 21:00... info Co można kupić swojemu chłopakowi na 18-tkę? (2) Hmm... chyba to nie jest odpowiedni dział dla takiego tematu, ale skoro... Emide WILKI--->czy będzie ich koncert w 3mieście? (1) Podobno Wilki miały mieć teraz trasę koncertową. Czy ktoś wie coś na ten... Emide ZLOT 3M capri&taunus&grania i inni (1) WITAM PADŁĄ PROPOZYCJA ZORGANIZOWANIA SPOTKANIA (ale rym) PRZED S(P)(T)RING... SKUN