Szukam mieszkanie na 2-tyg. w lato (1) witaycie!!! szukam mieskanie lub kwater dla minimum 4- osob w lato na 2-3... --Marcin-- I Dni Gór nad Morzem (1) Serdecznie zapraszam na "I Dni gór nad Morzem". Impreza rozpoczyna się w... sokol Koncert O.S.T.R- 3.IV... (1) ...godz. 20 Underground Rock Pub, ul. Podmurze 2 wjazd: 10zl GYTF
Wojna w Iraku (55) No to zaczęła się Wojna. Cały świat przewisko a Ameryka swoje. Tylko po po my... Piotr Z. Studencka impreza w VIVie (4) Byl ktos na studenckiej imprezie w VIVie? CZekam na opinie tommy Stałe łącze na przy SKM-Żabianka (2) Właśnie wprowadziłem się na Al.Grunwaldzką 607 przy SKM Żabianka. Jakiś... dabia gdzie spac?? (3) Jestem ze slaska, a w wakacje bede odbywac swa obowiazkowa studencka praktyke... gulia MACIEJ ZEMBATY - LEONARD COHEN (1) Słuchajcie jest impreza!!!! recital LEONARDA COHENA w wykonaniu MACIEJA... D pielęgnacaja włosów (4) mam problem z suchymi , elektryzującymi się , zniszczonymi częstym myciem... jonta hilfe (2) Jestem z drugiego konca Polski i szukam materialow do pracy dyplomowej o... david82 POKAZ SLAJDÓW Z SYBERII!! (1) Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na pokaz slajdów z wypraw... Ula & Michał Amatorska "drużyna" piłkarska. (1) Czy istnieje w 3mieście ekipa, która spotyka się od czasu do czasu by pokopać... Kwas Lady Pank w Parlamencie (7) Na 5 kwietnia planowany jest koncert zespołu Lady Pank w Parlamencie.... prezes prawda oczywiście jest jak zawsze po środku (1) b.ciekawa dyskusja. prawda oczywiście jest jak zawsze po środku. jasne że... PB Głosowanie CGMu (1) Mam wielką prośbę do wszystkich odwiedzających tą stronkę. Nie wiem czy... beti Głos Wybrzeża bankrutuje (2) Najlepiej o tym świadczy nie wypłacanie pensji dziennikarzom... reszta jest milczeniem Gorące rytmy na żywo w Irish pubie (1) Czwartek 20 marzec Irish pub ul.Korzenna Live Music&Funky . Gorące rytmy!!!... Pozdrawiamy koncert zespołu "Raz Dwa Trzy" (4) koncert Zespołu "Raz Dwa Trzy" - piosenki Agnieszki Osieckiej 5 kwietnia o... Kinga dzień niepełnosprawnych (3) Czy wie ktos cos na temat koncertu z okazji dnia niepelnosprawnych artystow,... domisza Niepełnosprawni nie mogą studiować na Uniwersytecie Gdańskim? (5) Niepełnosprawni nie mogą studiować na Uniwersytecie Gdańskim Osoby dotknięte... WZ