imprezy (2) szukam jakis nowych klimatowych imprezowni w gdyni... ezis PODATEK OD POMOSTU NAD WODĄ... (1) GDZIE MY ŻYJEMY??? Dzisiaj, sluchając Radia Eska Nord dowiedziałam... Karolka artysci poszukiwani (1) Przyjmujemy zgoszenia kandydatw do gdynskich eliminacji Festiwalu... FAMA 2003
stałe łącze (2) Czy ktoś wie z szanownych grópowiczów czy jest stałe łącze inter na Pogórzu... wojtalla Zabawa karnawałowa (1) 01.03.2003 od godz. 20.00 odbedzie się zabawa karnawałowa w Niestępowie w... aga Skradziono wózek dziecięcy (6) Witam 3 lutego ok. 13 włamano się do zabudowy korytarza i skradziono wózek... Mariola Black music-wyjątkowa impreza w Non-Stopie (1) A więc chciałam wszystkich zaprosić na imprezę charytatywną, która odbędzie... mloda Pamięc do kompika (2) Mam mały problem. Czy znacie może jakiś dobry sklepik komputerowy, bądź komis... Dario G KONCERTY HIP-HOP (2) Witam. Mam pytanie do ludzi którzy chodzą na koncerty hip-hop. Które lokale w... hez czy inne banki są pewne czy warto lokowac pieniądze banku jak ten syndyk cwaniak (1) ten syndyk nic nierobi aludzie stracili majątki pieniądze swe oraz zdrowie i... Bank Staropolski upadł joga (2) Orientujecie sięmoże gdzie w Trójmieście- najlepiej w Gdańsku można chodzić... grypin Gdzie na walentynki??? (1) Chce zabrac mojego faceta gdzies na walentynki. Ale z tego co sie dowiaduje... kobieta Koncert Fisza - LIPA (1) Kto z Was był wczoraj w kościele na Wzgórzu na koncercie Fisza? Jakie... pszytruszkokly Targi motoryzacyjne (1) Witam! Czy ktoś wie kiedy będą targi motoryzacyjne w Gdańsku? I czy wogóle będą? mkli Dwie wierze - głupota i chamstwo (4) W sobotę byłem w kinie na 2wierzach w moim dotychczas ulubionym kinie Neptun.... sarin Koncert w Irishu Parano Bezkagano (1) Czwartek 06 luty " Zespół Korsakowa" MEZMERYZM. DADIZM.TRANSCENDENCJA.... Pozdrawiamy brawo!!!!!!! (4) wpis na forum trojmiasto.org kati_p (17:21:28, 30-01-2003) Słchaj wazeliniaro... ananas narty (2) Potrzebne mi informacje na temat stokow narciarskich, Wierzyca lub Lidzbark,... monika Tani Internet? (1) Czesc, mam pytanie, Czy ktos nie zna taniego dostawcy Internetu we Wrzeszczu... Zbigus porzadne granie, nie czarne!!! (2) czy w 3miescie jest jakas porzadna imprezownia? gdzie nikt nie zalewa jakims... Marco De La Pitha