Czy chcielibyście żeby wszystkie(prawie) przystanki autobusowe były"na żądanie"? (14) Bo ja tak. Pomyślcie ile razy autobus zatrzymuje sie niepotrzebnie na... Azazel hard night w undergroundzie (1) w nowootwartym gdańskim klubie UNDERGROUND ROCK PUB w kazdy wtorek o godzinie... 3xM Nowy klub (1) Co wiecie o swierzo otwartym klubie obok Krewetki? Nie jestem pewien ale... GrandPill
I LO w Sopocie - studniowka (1) hej hej, czy ktos moze wie, kiedy ta szkola organizuje swoja tegoroczna... xxx tania imprezka....... (1) ello.....mama takie pytanie czy ktos wie gdzie i za ile mozna wynajac jakis... TnT Pokój z łóżkiem wodnym.... gdzie ??? (2) Witam Może ktoś wie gdzie można wynająć pokój z łóżkiem wodnym tudzież... loth Gdzie 18-stke...?? (6) Cześć. Mam dylemat..szukam jakiś fajny lokal na 18-stke, w Gdyni lub w... Asia koncert grupy Vibrasoniq (1) Zapraszam na koncert zespołu Vibrasoniq, który tworzą 4 dziewczyny - 10... VanessaMail IMPREZY INFORMACJA (1) PARLAMENT. ŚRODA - LIPOZONE / OSTRA MUZYCZKA / HYDE PARK - CHCESZ... Pozdrawiamy Karting (1) Witam wszystkich. Mam pytanie czy w Trójmieście znajduje się jakiś ośrodek w... Piotrek łącze radiowe (3) jak to jest z laczem radiowym, jak to jest cenowo zeby kupic serwer?prosze o... LOLKA Sylwester w Parlamencie (1) Zapowiada się całkiem całkiem. Ewka sylwester (1) Jest nas 8 osób (23-26l) i szukamy fajnego miejsca na sylwestra Może ktoś ma... Piter sylwester (3) Tak biegam po necie i szukam ofert na miłe spedzenie nowego roku dla moch... omen Zdjecia PRZYMORZA (2) Mam prosbe jezeli ktos ma zdjecia Przymorza prosze aby mi wyslal na adres... Grembi co mnie wkuXXXX (2) A mnie najbardziej wkurwia kureXXXX kture się szeży wśród POLEK. Ktoś chce... civic Poszukuje opiekunki do dziecka (1) pilnie poszukuje opiekunki do rocznego dziecka jutro 19.12 na 4 godz. wieczorem miki Gdzie spędzić Sylwestra? (2) Szukam dobrego miejsca na spędzenie Sylwestra w Trójmieście, dla ok.6-10... monia Zaopiekuje się dzieckiem. (1) Witam Chcesz iść na impreze, do kina lub na Sylwestra i nie masz z kim... mariolaw STAŁE ŁĄCZE (1) czy moze znajdzie sie ktos do kogo mozna by sie podlaczyc do stalki w... LOLKA