Crisvet

Weterynarze

Gdynia, Warszawska 42

Irena , Mirosław - opinia (1) Serdecznie pragne przekazac ogromne słowa uznania i i szacunku i wdzięczności... Irena , Mirosław Świetna klinika (1) Od ponad 16 lat moje psiaki leczę w tej klinice,świetni fachowcy,którzy... Iza Bardzo dobra diagnostyka. (1) Po wielu poszukiwaniach znalazłam weterynarza, który najpierw porządnie... Dorota
Polecamy :) (1) Nasza opinia o tej klinice może być tylko jedna wielki plus. Mamy pieska... Jola POLECAM GORĄCO (1) Dzięki zaangażowaniu Pana Doktora Rafała Chorosińskiego i całego personelu... AGATA NIE NIE NIE!!! (2) Pan Rafal napewno nie jest weterynarzem z powolania!... Zero empatii dla... nika Przedszkole Szkrabik Poleca !!! (1) W minionym tygodniu przedszkolami odwiedziły klinikę w celu zbadania... Wychowawczyni :) słabo (1) W przypadku, kiedy Twój zwierzak ma pchły śmiało polecam tę przychodnie. W... maxx ocena (1) Wszystkim posiadaczom zwierzaków a zwłaszcza kotów radze oglądac kuwety czy... kociara Crisvet-absolutnie nie polecam! (1) Absolutnie nie polecam! Mimo iż cztery dni pod rząd chodziłam do tej... maka020 pożeracze gąbek (1) Polecam tę klinikę wszystkim, którzy posiadają wszystko jedzące... Magda i Roki Brak profesjonalizmu u lekarza (2) Niestety weterynarz wykazuję się kompletnym brakiem empatii. Zamiast zachęcić... Piotr oplaty (2) Moze i podejscie do opieki jest ok ,jednak ceny a szczegolnie za szczepienie... krystyna polecam idealny weterynarz (1) Pan Rafał jest weterynarzem z powołania a nie jakimś naciągaczem jak... Joanna przychodnia weterynaryjna na plus :) (1) Mój piesek leczy się w Chrisvet od około 3 lat i od samego początku spotykamy... Asia i Felka profesjonalna przychodnia (1) Leczę swoje pieski w tej lecznicy od dłuższego czasu i jestem bardzo... MonikaL bezinteresownie pomagają zwierzętom (1) Wczoraj zaniosłam tam powypadkowego gołębia.Pan Rafał dał mu zastrzyk,... agama-85 nie znają się na ptakach (2) nie polecam leczenia ptaków w tej lecznicy. moja papuga była leczona... iwi Zdecydowanie n (1) Poszłam z 7 tygodniowym kociakiem, który przelewał się przez ręce, nie... MF wielkie podziekowania za opieke ! (1) Chcielibyśmy serdecznie podziękować za wieloletnią opiekę w Waszej klinice... Beata