2 - POKOJOWE MIESZKANIE DO WYNAJECIA !!! (1) Nowe, nieumeblowane, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku /vis a vis Fashion... moniawoj1981@tlen.pl Poszukuję mieszkania 2 pokojowego do wynajęcia-PILNE (10) Dziewczyny pilnie szukam mieszkania do wynajęcia w Gdańsku- najchętniej... demolka Meble decoupage - zobaczcie to. (1) Zobaczcie jakie ładne mebelki. Jak ktoś szuka czegoś fajnego i taniego to... Greta
Kupię kawalerkę (1) Poszukuję kawalerki, lokalizacja - Gdańsk lub Gdynia (Gdynia - tylko... malina2006 tbs (2) szukam osób które mieszkaja w mieszkaniach tbs-u przyznawanym w urzedu... on Arskom - Osiedle nad woda (11) Czy wiecie coś na temat dewelopera? Osiedle piekne, budowa trwa, ceny... tosia aranżacja wnętrz (1) Czy któś zna dobrego dekoratora Wnętrz - aranżacja domu na terenie Tczewa???? Izka MAM DO WYNAJECIA NOWE MIESZKANIE W GDANSKU !!! (1) Gdańsk Kowale. Nowe, nieumeblowane, 2-pokojowe mieszkanie, osobna kuchnia,... moniawoj1981@tlen.pl Remonty (3) Hej :) Gdyby ktoś z Was potrzebował: malowanie, szpachlowanie, ścianki... Milka1983 fikakowo (1) mam do wynajęcia 80 metrowe mieszkanie w Gdyni na fikakowie, 3 pokoje,... neania Oddam meble (4) Mam do oddania stare meble, w tym biurka. Transporu nie zapewniam. kandt@wp.pl partycypacja (1) a czy ktos odkupował partycypacje w tbs ,jak wygląa cała procedura? ali28 PILNIE , NIANIA (1) siedlce , ul legnicka chłopiec 1,8 miesiecy - 605 473 919 iza ktoś wie (7) ktoś wie jak wygląda sprawa z mieszkaniem w tbs powiedzcie jak to wygląda bo... kasiaszczuka6 zakup mieszkania w firmie TOP Consulting (1) Witam, do momentu podpisania umowy z firma TOP Consulting jest miodzio, mało... zainteresowany2009 Meble pokojowe (1) Które salony meblowe w przystępnych cenach (do 2tys.)warto odwiedzić w... asiula83 Schody (4) W mieszkaniu będę potrzebować schody z parteru na pięterko. Proszę o... malina2006 zis?? (1) Dewloper zis??w rumi?? haidi27 NOTARIUSZ (3) Czy może ktos polecić notariusza najlepiej z Gdańska, który jest dobry i... karolkaz26 gdzie znajde...? (1) witam! mam pytanko gdzie znajde liste materiałow budowlanych z których mo... beatka7