Nauka Jazdy Euromoto

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 32/3

Bartek - ocena (1) Wyrozumiali i pomocni ludzie. Zdane za 2 razem. Pozdrawiam i dziękuję:) Bartek Estera - ocena (2) Pani Daria super, egzamin zdany za pierwszym razem!! Estera Mateusz - ocena (1) Bardzo profesjonalne i merytoryczne podejście do nauki zarówno ze strony... Mateusz
Aleksandra Liundyshava - ocena (1) Świetna szkoła jazdy, organizacja działa bez zarzutu. Pani Daria jako... Aleksandra Liundyshava Jacek Sikorra - ocena (1) Na świeżo, ledwo po zdanym egzaminie. Szkoła wybrana z polecenia, polecam... Jacek Sikorra Julia - ocena (1) Polecam z całego serca szkółkę, a w szczególności przemiłą Panią Darie która... Julia Kacper - ocena (1) Super szkółka, mili ludzie, oba egzaminy zdałem za pierwszym razem. Kacper Bartek - ocena (1) Bardzo polecam Panią Darię, dobre podejście i wskazówki :) Bartek Ania Zakrzewska - opinia (1) Polecam wszystkim a zwłaszcza na kategorie A, Pan Jarek ma świetne podejście... Ania Zakrzewska Zuza - opinia (1) Bardzo cierpliwi instruktorzy, przygotują do egzaminu, ale i do codziennej... Zuza Klaudiusz - opinia (1) Jak dla mnie Euromoto to najlepsza szkoła jazdy w Gdyni. Wykładowcy na... Klaudiusz Malwina - opinia (1) Bardzo polecam, super instruktorzy! Malwina Jakub - opinia (1) Wysoki poziom nauczania, polecam!!! Jakub Olek - opinia (1) Począwszy od teorii kończąc na jazdach wszystko było przeprowadzane z... Olek Ja - opinia (1) Polecam z całego serca ️Panią Darię Jest niesamowicie merytoryczna... Ja Mikołaj - opinia (1) Mili ludzie, dobre przygotowanie, zdałem bez większych problemów dzięki P.... Mikołaj Alan - opinia (1) Bardzo polecam mimo kilku przerw podczas robienia kursy przygotowanie zarówno... Alan Magdalena - opinia (2) Bardzo polecam szkole jazdy EuroMoto! W szczególności Panią Darie, przemiła... Magdalena W - opinia (1) Niesamowity profesjonalizm i bardzo duże zaangażowanie w naukę. Fantastyczni... W Mateusz - opinia (1) Świetna obsługa z strony instruktora jak i biura. Mateusz