Kk - opinia (1) Super! Super Super Super Super Super Super Super Super Kk nie nie zdecydowanie nie !!!!!!!!!! (7) bylem raz naprawic autp i nikomu nie polecam , po I :facet jest zdecydowanie... michał Nigdy więcej! (3) Znajomość zaczęła się od"grupona" na diagnostykę, potem mała wymiana i... W.
Szkoda gadac (3) Odprawili mnie z kwitkiem, tylko dlatego, ze bali się wjechac moim autem na... Tiger Terminy (1) Jestem stałym klientem ale niestety coraz trudniej się do nich dopchać .... Łukasz Polecam (1) W zasadzie zrobili tylko to co powinni ale w dzisiejszym świecie nie wszyscy... Henryk Wiedzą co robią (1) W skrócie to znają się na klimatyzacji a nie tylko na nabijaniu(w butelke) Piotr rzetelnie (2) blisko, rzetelnie, solidnie ale mogliby miec troche przystepniejsze ceny ;)... jurek na plus (1) Witam od trzech lat korzystam z ich uslug,zarwno mechanika jak i klimatyzacja... Mariusz Chyba nie polecam (1) Z przykrością stwierdzam, że jakość usług w Eurowarsztacie znacząco spadła.... q10 Super Warsztat (1) macie w trójmiwscie szczęśce ze macie taki warsztat. jestem z warszawy i... Andrzej Duda Ja też zdecydowanie nie polecam!!! Chyba nigdy mnie nikt nie potraktował w taki sposób!!! (9) Jedyne co mogę zrobić, to napisać negatywną opinię na temat tego warsztatu,... Arek matematyka leży (3) Jakość usług 4, nawet z plusem. Ale jak panowie widzą kobietę za kółkiem,... głupia, bo zapłaciła ile chcieli REWELACJA (2) Po wizytach w 4 warsztatach moje Polo wreszcie zyje . kolega powiedział mi... Piotr Solidni fachowcy (1) W warsztacie naprawiałem samochód pierwszy raz - wrażenia bardzo dobre. Praca... Maciej GODNY POLECENIA (1) Warsztat w którym nic się nie dzieje bez mojej wiedzy cokolwiek Panowie... Jarosław Polecam!!!! (1) Nie pierwszy raz skorzystałam z usług tej firmy i naprawdę polecam! Co można... Danuta Hanula Magda (od Palio ;)) - opinia (1) Polecam bardzo ten warsztat, wszystko naprawione terminowo, szybko sprawnie i... Magda (od Palio ;)) ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!! (1) Odradzam ten warsztat! Straciłem przez nich 4 dni, pieniądze na dojazd i... Arek TANIO i DOBRZE !!! (1) Zbliza sie okres nabijania ludzi w butelke za duze pieniadze czyli... Damian