GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

Od kompletnego zera do zdania za pierwszym razem (1) Gorąco polecam wszystkim GDprawko, a w szczególności instruktora Łukasza.... Maciek Super (1) Po negatywnym egzaminie (szkolenie w innej szkole) 2 godz jazd z panem Pawłem... Rafał Opinia - inna niż inne (5) Długo się zastanawiałam, jaką opinię wystawić. Wybrałam tę szkołę ze względu... Angelika
SUPERINSTRUKTOR Ł U K A S Z (1) Po nie zdanym I-szym egzaminie moja żona jeździła dodatkowo z różnymi... ZADOWOLONY MĄŻ KURSANTKI [L] Podziękowania dla Łukasza (1) Podziękowanie dla instruktora Łukasza za przygotowanie do egzaminu... Ania opinia (1) zdane za pierwszym razem i za to Panie Mirku flaszka się należy ! Gorąco... KamilG Świetna szkoła (1) Szkoła moim zdaniem bardzo dobra. Zdałem egzamin za pierwszym razem. Bardzo... Michał zdałem za 1-szym razem (1) Za zasługą instruktora Arka zdałem za pierwszym razem. Szkolenia i jazdy na... Marek B super instruktor Łukasz!!! (1) ogromne podziękowania dla najfajniejszego instruktora w Trójmieście... Kasia POLECAM!! (1) Kursu w szkole nie robiłam, gdyż ten z przed kilku lat był ciągle ważny.... Dominika Polecam (1) Szczerze polecam Gdprawko, zarówno teoria jak i praktyka przebiegły w... Krzysztof POLECAM !! (1) Bardzo mili instruktorzy, cierpliwi i dobrze tłumacza. ; ) na teorii fajna... Weronika GORĄCO POLECAM!!! (1) Polecam DGprawko z ogromną przyjemnością. Zdałam egzamin po 8 latach przerwy... Ania polecam (1) Szczerze polecam GDprawko wszystkim, a szczególnie jazdy z P A W Ł E M. Jest... Agnieszka ZDECYDOWANIE TAK (1) Załam dopiero po spotkaniu z Pawłem Ś. :) polecił mi go przyjaciel. Paweł... MLODA GORĄCO POLECAM SZKOŁĘ ORAZ INSTRUKTORA ŁUKASZA :)) ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! (1) OSK GDprawko to naprawdę świetna szkoła jazdy. Teoria prowadzona przez Adama... Wojciech Węsierski Polecam :-) (1) Zdałem wczoraj za pierwszym razem i to dzięki Łukaszowi , super instruktor... Michał Prawko zdane (1) W Gdprawko odbyłem kurs doszkalający po 3 porażkach w PORDzie i od razu po... Jakub Najlepszi scpece w nauce prawka, bo z podejściem !! (1) Jestem bardzo , bardzo zadowolona z godzin wyjeżdżonych z Panem Pawłem:)... Gosia POLECAM Z CAŁEGO SERCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Robiłam prawo jazdy gdzie indziej i nie zdałam za pierwszym razem. GD prawko... Ania