Galeria Bałtycka

Centra handlowe

Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Klient - opinia (1) Centrum handlowe to nie targ, a sprzedawcy na na stoiskach na korytarzach... Klient 1984 - opinia (1) Jestem zadowolona z lokalizacji, mam kwadrans do sklepu spacerkiem. Obiekt... 1984 Jedyna taka pierwsza pomoc (2) Chciałabym podziękować,całej obsłudze galerii a w szczególności... Aleksandra
WYSTRZEGAĆ SIĘ SKLEPU Z BUTAMI CLARKS!! (22) Ogólnie hasło 'frontem do klienta' to nie dla niech - kupiłęm buty, które... sw Ostrzegam przed korzystaniem z postoju Taxi przy Galerii Bałtyckiej (7) Wczoraj skorzystałyśmy z córką z Taxi stojącej przy Galerii. Jechałyśmy do... Asia Iza - opinia (2) Jestem zadowola z centrum,ladny wizaz wnetrz,wszystko wydaje sie byc... Iza chamstwo w PROMOD (9) Ostatnio wraz z narzeczonym bylismy w GB w sklepie PROMOD, gdzie spodobala mi... ania1988 nie polecam promod w galerii bałtyckiej (1) chamstwo ze strony sprzedających pań , i to mi jeszcze zwracały uwagę, nijak... kamila promod galeria bałtycka nie polecam nie miły personel i słabe jakościowo rzeczy (1) niemiły personel i rzeczy też pozostawiają wiele do życzenia,kupiłam dwa... kamila Skle Ecco- Pani Martyna (3) Bardzo nie miła obsługa w sklepie z obuwiem Ecco. Mam na myśli tylko i... klient Sklep INTERSHOE S.J. (9) Sklep obuwniczy INTERSHOE radzę omijać szerokim łukiem. O ile w momencie... Matylda Kultura osobista części personelu poniżej krytyki- GB (7) Panie tam pracujące chyba minęły się z powołaniem. Klient dokonując zakupów,... Plombeur Ostrzegam tych co parkują w galerii bałtyckiej (1) żebyście byli czujni i zwracali uwagę na czas parkowania, oraz zawsze... klientka galerii Parking (1) Beznadziejna organizacja parkingu, nitk nie pilnuje zaparkowanych samochodów,... Dante toalety (1) Toalety są bardzo zaniedbane, odrzuca na samą myśl że trzeba z nich... Stokrotka Super (1) Moje ulubione miejsce w Gdańsku, jestem tam prawie codziennie :) johnny Ok gdyby nie... (1) Duży wybór sklepów, kilka restauracji, ale ktoś mógłby w końcu łaskawie... enemi radek - opinia (3) Uważam za skandal fakt, że w Galerii Bałtyckiej nie można płacić kartami... radek Parking woła o pomstę (1) Umiejscowienie parkingu na dachu powoduje ogromne korki. Pracownicy nie... Joanna poszukiwanhy blondyn podrywacz (18) kojarzy ktoś może takiego blondyna podrywacza z galerii bałtyckiej? chodzi i... bubblegun