Byłem tam jeden rok i mi wystarczy (2) Ta szkoła to jeden wielki koszmar. W tej szkole to jest tylko sam stres i... ZZZ Przestańcie narzekać (1) Jako obecny uczeń tej placówki uważam, że mogę się wypowiedzieć na jej temat.... Rocznik2016 pani dyrektor zwariowała (3) tak jak w tytule dyrektorka zwalnia najlepszego nauczyciela w szkole mimo że... anonim
szkoła która wymaga, ale też przygotowuje do najlepszych LO w trójmieście (1) Jestem absolwentem tej szkoły rocznik 2013. Wysoki poziom prowadzonych zajęć.... Michał Moje piękne trzy lata w tej szkole! (1) Jestem w klasie maturalnej, patrząc z perspektywy, ta szkoła nauczyła mnie... Dominika z humanistycznej UNIKAJCIE TEJ SZKOŁY JAK OGNIA !!! (6) OPINIE PONIŻEJ PISZA CHYBA ZNAJOMI PANI DYREKTOR. DZISIAJ DYREKTORKA TEJ... ZBULWERSOWANY RODZIC To jest jakiś żart (3) Gdyby skupiali się na rzeczywistym dbaniu o rozwój uczniów, to bym nie miała... Zemsta Ludu Szkoła jak każda inna (1) W każdej szkole są lepsi i gorsi (a raczej bardziej lub mniej kompetentni)... Absolwentka Wieczór naukowy (1) DYREKCJA I GRONO PEDAGOGICZNE GIMNAZJUM nr 20 im. Hanzy W GDAŃSKU S E R D E... Gimnazjum 20 Bardzo fajnie (1) Szkoła jest bardzo fajna. Teraz jestem w klasie 1 . Nauczyciele są bardzo... rhynia NIE (1) Nie mogę zaprzeczyć, że szkoła rzeczywiście jest bezpieczna, zero bójek itp.... Mirra Opinia (1) Bardzo dobra szkoła, a najlepsza jest w niej PANI OD BIOLOGII, Pani... Krzysztof dobra szkola (1) Fajni nauczyciele, poziom nauczania dosyc wysoki, problemy ktore sie... mama z corka Taka sobie (3) Witam, właśnie w tym roku kończę tę szkołę, i po 3 latach śmiało mogę... 3 gimnazjalista Bardzo dobra szkoła (1) SZKOŁA MA BARDZO DOBRA OPINIĘ W OKOLICY, ZARÓWNO WŚRÓD RODZICÓW, JAK I UCZNIÓW. matk rodzic - opinia (1) Zdecydowanie dobra szkola. Wszelkie obawy znikaja po kilku pierwszych dniach... rodzic tłok!!! (9) szkoła jest przepełniona jak na tak duzy budynek , nnauczyciele nie znają... Zocha Super szkoła ! (2) Wspaniała szkoła ! Nauczyciele trochę dużo wymagają ,ale to nam przecież... Uczennica Hmm ? (2) Szkoła beznadziejna ! Nauczyciele wymagają, ale nauczyć już nie potrafią.... Absolwentka Co kto woli... (2) Jeżeli jest tu gdzieś osoba ambitna, która chce zdobywać dobre oceny ciężką... Ktoś.