naprawa (1) Był problem w samochodzie z brakiem mocy. Panowie między innymi wymienili... Piotr Nie żałuję. (1) Udałem się do tego serwisu pierwszy raz jakieś 4 lata temu szukając... Arek Mieszane uczucia po drobnej naprawie (1) Dotychczas nie było problemów. Szybko,i względnie w dobrej cenie. Dzisiaj... Szymon
Bez naciągania i uczciwie. (1) Do Godartu trafiłem po wizycie na stacji diagnostycznej, na której to panowie... Alan sprawny serwis polecam !!!! (1) Serwisowalam Forda Kuga w ASO po czy postanowiłam przerwać passe wydatków ,... Anna Lamk NIE POLECAM!!! Fuszerka i głupie tłumaczenia (1) Witam, U mnie była wymiana oleju, którą panowie zrobili w całości w uwaga...... Zdegustowana Polecam!! (1) Ford Kuga (problem zdiagnozowany perfekcyjnie - szybka informacja - szybka... Wiesław Wymiana chłodnicy wykonana poprawnie, ale.. (1) W warsztacie wymieniałem chłodnicę, po odbiorze auta zauważyłem, że zderzak... l0h-s Naciągają klienta (1) Odstawiłem auto żeby wymienić filtr paliwa i zdiagnozować problem z... Slaw Zawiedziony klient (1) Długo szukałem dobrego warsztatu w Gdyni jako alternatywa dla autoryzowanego... Tomasz Z naprawa (1) Warsztat nie wykonuje napraw solidnie i naciąga klienta na wysokie koszta.... Grażka Ford Focus 1.8 TDCi problemy z odpalaniem (1) Miałem ogromny problem z odpalaniem mojego Forda, byłem w kilku innych... Krzysztof Godarth - kpina (1) Korzystanie z w/w warsztatu to jakaś pomyłka, byłem tam z jednym samochodem... Adrian Jak najbardziej polecam!!! Super warsztar!!! (1) Witam Po wizytach i sprawdzeniu kilkunastu warsztatów w trójmieście (które... Krzysztof POLECAM (1) Polecam ten warsztat, wszystko wykonane było dobrze. Jest to pierwszy... Marcin Serwis Ford Focus 2 TDCI 120 000 km (1) Niestety bardzo rozczarowałem się. Długo czytałem opinie. Generalnie mieli... Maciej Polecam! (1) Naprawdę polecam ten warsztat. Jestem ich stałą klientką, wiedzą co robią,... Ania To BYŁ dobry warsztat (1) Niestety muszę zmienić warsztat. Dwie drobne wymiany dwie porażki. Wszystko... Kocio Diagnoza 100% trafna!!!!!!! (1) Witam. Znalazłem warsztat Godart na forum forda.Miałem problem z Mondeo MkIV... Jan Jaruszewski Opinia (3) Nie polecam tego warsztatu. Klient musi czekać na właściciela a jak się już... Piotr