Good Morning Vietnam

Restauracje

Gdynia, Świętojańska 83A

Antonio - ocena (1) Popsuło się. Wróciłem po kliku latach. Kiedyś to była prawdziwa uczta Teraz... Antonio Hristo - ocena (1) Zawsze przepysznie Hristo Ola - opinia (1) Coś się popsuło . Obsługa beznadziejna.Czas oczekiwania mega długi 30 min... Ola
Nara - opinia (1) Prawdziwie azjatyckie doznania Nara J. - opinia (1) Stale tam wracam, najlepsza kaczka w mieście w tego rodzaju wydaniu! Do tego... J. Ren - opinia (1) Bardzo smaczne dania - zwykle bierzemy zupełnie inne dania (zupę z mleczkiem... Ren Alien - opinia (1) Pyszne jedzenie, porcje nie do nażarcia się, ale to delektowania się smakiem... Alien Najpazerniejsza kuchnia azjatycka w trójmieście (1) Jedzenie Zawsze jest przepyszne. Polecam sajgonki świeże i napój z mięty i... Ola Jedno z najlepszych miejsc w Trójmieście (1) Good Morning Vietnam jest jednym z nielicznych lokali, który utrzymuje się na... Sylwia Ralf (1) Ewidentne sępienie wszystkiego. Rosół rozrobiony w wodzie. Dania bez smaku... Rolt Niezadowolony (1) Odradzam ten lokal ponieważ po złożeniu zamówienia A dokładnie kaczki była... Leszek Bezczelna obsługa !!! (1) Chcieliśmy zjeść w tej restauracji, kiedy weszliśmy i żona spytała się... Niezadowolony ! Nie polecam (2) Obsługa poprostu żałosna, 25 minut czekam na złożenie zamówienia, zamówiłem... Sebastin Smaczne potrawy w przystepnej cenie (1) Jadłam tam kilkukrotnie i jeszcze się nie zawiodłam. Uwielbiam taką kuchnię... Ewe dramat, drożyzna i niskie zadowolenie z otrzymanej usługi (4) jedzenie po prostu słabe i drogie. ceny wysokie, wystrój jak z azjatyckiego... mikewazowski niezła knajpa (1) żarcie pycha, wnętrze klimatyczne, miła obsługa, polecam Kasia Wojnar Smaki Azji !!! (1) Wyśmienite jedzenie jak na azjatycka kuchnie w Polsce. Obsługa przemiła,... Miquel Trzeba przekonać się na własnej skórze (1) Restauracja została wybrana większością głosów jako miejsce na babskie... Megi Wietnam w Gdyni (1) Bardzo przyjemna i fachowa obsługa. Kelener zna się na rzeczy zna skład dan... Kuba Pysznie, miło i nie drogo. (1) Jedzenie po prostu pyszne! Zrobione zawsze że świeżych produktów a w dodatku... Marcel