Nowa stocznia :) pomysł na... (1) Jak wam się podoba pomysł na odnowienie terenów stoczni gdynia:... mrBean Altus Redłowo- dlaczego sprzedaż idzie tak wolno? (24) Witam Invest Komfort ciągle bardzo dużo mieszkań ma nie sprzedanych w swojej... Kris czy ktoś z firmy GÓRSKI to czyta??!! (3) Kolejny raz przez waszą budowę na Płycie Redłowskiej nie ma ciepłej wody i to... @%&*#@(!!!!!
BECZKOWÓZ Z WODĄ I GENERATOR PRĄDU osiedle Fourplex Kosakowo (5) Witam serdecznie!! Dla nowych mieszkańców szczerze polecam zakup beczkowozu... wściekły mieszkaniec osiedla Kosakowo - osiedle domów w zabudowie fourplex (307) Witam, co myślicie o tej inwestycji? Według mnie byłaby niezła, gdyż w... Juula Szeregowce (1) Poszukuje szeregowców, czy wiecie czy w osowie cos sie bedzie budowac lub... gytr Dlaczego takie tanie mieszkania ?! (26) Znalazłam naprawdę tanie mieszkania na stronie... Ania Suchy Dwór (2) Ts Invest w Suchym Dworze ma na sprzedaż rezydencje i działki. .. Czy ktoś... liquid Trzy żagle (2) Czy warto tam zamieszkać? luv Mieszkanie przy Wróblewskiego;) (1) Witam kupujemy, wlasnie z żona mieszkanie przy ul Wróblewskiego w... Kobe deweloper K&L (8) Poszukuje wszelkich informacji,opini na temat dewelopera K&L. Niewielki... jiii Idea Inwest - proszę o opinie. (2) Orientujecie się może czy szczecińska firma Idea Inwest buduje też gdzieś w... gagga Mieszkania PB Górski-prośba o opinie (17) Jestem bardzo ciekawa opinii na temat mieszkań od PB Górskiego m.in. na... victoria221 ekolan (1) co myslicie o ekolanie? ogolnie codzi mi o inwestycje audiopolis? bede... ona Patio Róży budynek nr 6 (1) Witam wszystkich, Czy na forum są osoby, które czekają na odbiór mieszkanka... Karolina Łostowice Nowy Horyzont (7) czy ktoś coś wie na temat tego osiedla?Proszę o jakieś info jeżeli wiecie... robert AUDIOPOLIS (1) Witam. Czy ktos moze cos napisac o Audiopolis? jak sie mieszka? jaka okolica?... ona dolina potegowska (3) witam czy ktos kupil tam mieszkanie ? czy jest ok czy deweloper nie upadl nie... czllowiek czy ktoś buduje jeszcze normalne mieszkania? (10) Od kilkunastu miesięcy szukamy dwupokojowego mieszkania o standardowym... ehh Centralpark od Hossy (13) Co myślicie o tym osiedlu na Morenie:... moreniak