Joanna - opinia (1) Nasze stałe miejsce zarówno na lunch jak i rodzinną kolację juz od kilku lat.... Joanna Magda - opinia (1) Miła knajpka, sympatyczna obsługa , bardzo dobre jedzenie. polecam. Ostatnio... Magda Damian - opinia (1) Jest spoko ceny przystępne i smacznie Damian
Monika - opinia (1) Nie polecam !!! Mieliśmy rezerwację "rocznica" 04.02.2020... Monika kate - opinia (1) przyjemny klimat, sushi pyszne świeże, tylko tutaj mam gwarancję, że będzie... kate mm - opinia (1) Wydaje mi się, że kiedyś sushi w tym miejscu było smaczniejsze. Wystrój... mm Polecam (1) Zamówiłam ostatnio wasz lunch do pracy. Szybka dostawa, pyszne sushi. Emilia Warte polecenia! (1) Jako zagorzały fan sushi, również tutaj musiałem zawitać. Przyznaję, że byłem... Piotr Przepysznie (1) Często zamawiam od Was jedzenie do domu bo tylko wy do mnie dowozicie z sushi... Karo Bardzo pyszne;) (1) Jedzenie pyszne dostawa na czas i bardzo miły dostawca;) polecam;) Asia pierwsze sushi (1) Fajne przystępne ceny i duży wybór rolek polecam :) kar0lina Nie polecam !!! (1) Rzeczywiście bardzo słabe produkty !!! Długi czas realizacji !!! Roman nie polecam (1) STANOWCZO NIE POLECAM o ile w lokalu jest ok tak na dostawę już nie. Zgadzam... JA Jak najbardziej tak (1) Luźna atmosfera, przemiły personel i najlepsze sushi ❤ Czego chcieć więcej?! Tymoteusz super (1) Lunchuje sie u Was od dawna i za każdym razem jestem mega zadowolony Jan jesli mozna cos zrobic nie tak to zrobilil - nie polecam (1) sushi zamówione o 13:00 z dowozem na 18:00.. kilka minut po 18:00 telefon i... kuba sushi w dobrej cenie (1) Miejsce gdzie chodzę sam i ze znajomymi. Bardzo lubię ten lokal. Mają pyszne... Paweł Najlepsze sushi (1) Najsmaczniejsze sushi w centrum gdanska :) W Moje ulubione sushi (1) Zawsze, gdy najdzie mnie ochota na sushi wybór jest prosty - New Kansai... PIOTR Bardzo smaczna i niedroga kuchnia orientalna! (1) Obsługa: rewelacja. Szczegolnie pani w blond włosach i dłłłuuugich rzesach-... Krewa