Polecam (1) W Klakierze byliśmy po raz pierwszy w wakacje 2016 roku, korzystaliśmy wtedy... Magda Niesamowicie odmienione miejsce (1) Byliśmy tam z oferty goupona. Wejście można by odnowić ale sama sala od... Asia brawo! (1) Polecam dobre jedzenia i super atmosferę. Mors Albert
Michał - opinia (1) Niedawno byłem wieczorem w tej restauracji i moje wrażenia są bardzo dobre,w... Michał polecam (1) W Sabacie wyprawialiśmy komunię. Piękne miejsce i fajny lokal. Obsługa bardzo... Krzysiek klientka - opinia (1) Na wejściu do lokalu przywitał nas smród papierosów!Okazało się,że przy... klientka Tragiczna kuchnia (1) Niestety dania które nam podano były najniższej jakości. W życiu nie... Michał Fajna knajpa, fatalne jedzenie (1) Piękne położenie, miła atmosfera, kompetentna obsługa... ale tak niedobrego... Dorota Jest OK (1) ...chociaz ceny jak na standard i lokalizacje zbyt wysokie. mysle, ze... LesCo SŁABO (3) obsługa jest nie miła,a zamówiony posiłek dostałem po 40minut i był zimny,a w... tata z dzićmi A ja polecam:) (1) Kuchnia smaczna, obsługa uprzejma. Zapłaciłem 14 zł za dużą kawę oraz dwie... Wojtek ręce opadają (1) byłem rano! królewny tj. Jadzia i Milena wielkie gwiazdy zapatrzone w siebie... nie ważnę, widzę to wszystko bardzo miłe miejsce (1) Wczoraj z rodziną postanowiliśmy wybrać się na narty na Łysą - nie byliśmy od... Agnieszka A ja polecam:) (1) Jestem zdziwiona opiniami poniżej, albo to ja mam szczęście i trafiam na... Kaśka Niezadowolenia (2) Tragedia, tragedia i jeszcze raz tragedia. Byłem ze znajomymi, zostawiliśmy... Marcin flaki zamiast bogracza (2) Zamówiłam 3 bogracze i 1 flaki dostałam 1 bogracza i 3 flaki. Pan... Tomasz Totalna Porażka (2) Ogólna ocena: beznadziejnie. Byłam tam na weselu. Obsługa miała wszystko... Julka :( (1) Nie mila atmosfera stworzona przez kierownika Sabatu pana Slawka.Zachowanie... AGATA nie polecam (1) Byłam tu na firmowej imprezie. Mięso i ryż twarde i nieświeże. Drinki... Dorota