mieszane uczucia (1) sam plac zabaw - WYPASIONY i BEZPIECZNY, dzieciaki przez 3h na pewno nudzić... Krzy$iek polecam (4) Jeżeli umiesz ,lubisz się bawić ze swoim dzieckiem to naprawdę warto tu... jacek Porażka (4) Byłam z dziećmi w sobotę (4 lata i 2,5 roku) w centrum. Dzieci dostały czipy... Zawiedziona i zdenerwowana matka
DO ANITY MAMY MILANKA (1) MIEJSCE GODNE POLECENIA, SUPER ORGANIZACJA, DZIECI NAPRAWDĘ MOGA SIĘ TAM... MAMA zwykły małpi gaj (1) normalny małpi gaj jakich wiele. Mysle ze raz w miesiacu to dobra rozrywka... angoleka Wielkie rozczarowanie (1) Beznadziejna organizacja, niemiła, powolna obługa. sam plac zabaw fajny, ale... kaja urodziny (1) Witam, plac pełen niesamowitej zabawy ale jeśli chodzi o urodziny to... opiekun moja opinia (1) Jestem tatą 2-wu latka Stasia.Synek bardzo polubił L.park,widzę ogromną... Grzegorz Krajnowski majka - opinia (1) Świetne miejsce, zabawa dla rodziców i dzieci. Minusem jest bardzo powolna... majka Fajne na raz... (2) z moją gromadką jedno wyjście to ponad 200 pln - chore przy naszych... leśnik Super! (1) W koncu powstało coś takiego, gorąco polecamy! Moze nie jest zbyt tanio, ale... Witek Super zabawa!!! (1) Nie wiem co to za osoby są,które tak tutaj narzekały,chyba zawsze im coś w... rafinho Dluga droga przed nimi (1) Plac ogolnie swietny i ma wielki potencjal. Jesli jednak chca miec klientele... ktosia Rozczarowanie, rozczarowanie i jeszcze raz rozczarowanie! (7) Byłam tam dziś z dzieckiem. Już przed obiektem okazało się że nie jesteśmy... mama maluszka Rewelka (1) Zabawa dla całej rodziny i to nie byle jaka! ....... Rewelacja! papa urozmaicona zabawa (1) Podobało się zarówno mi jak i 7-letniemu synowi. Duża przestrzeń z... sku A ja uważam, że super (1) Na placu zabaw byłam z 2 latkiem i 9 latkiem. Oboje bawili się cudownie i po... ania z gdyni Fajna zabawa na pochmurn-deszczowe dni (1) Byliśmy wczoraj całą rodzinką, ja żona i dwie córeczki 1,5 i 5,5 roku. Zabawa... degustator