Andrzej - opinia (1) Nie polecam!!Zamówiłem bufet dla 9 osób ponad miesiąc wcześniej,wpłaciłem... Andrzej Margo - opinia (1) Słyszałam pozytywne opinie i w końcu wybraliśmy się tam z rodzina . Dramat.... Margo Prawdziwy krytyk,nie podstawiona osoba - opinia (1) średnio- nic specjalnego,typowa oferta Prawdziwy krytyk,nie podstawiona
Paweł - opinia (1) Polecam restauracje, smaczne jedzenie, różnorodność potraw, przystępne ceny Paweł Aneta - opinia (1) miło smacznie i uroczo polecam wszystkim Aneta A. - opinia (1) Bardzo urokliwe miejsce, kompetentna i uśmiechnięta obsługa no i niesamowite... A. Damyk - opinia (1) Miejsce bardzo urokliwe, obsługa restauracji miła, pomocna i jedzenie, które... Damyk Kamila - opinia (1) Chyba jakieś zmiany nastąpiły, Ale pozytywnie. Pysznie i jak zawsze milo Kamila Kryst... - opinia (1) Super obsługa i smaczne jedzenie dobre miejsce do spędzenia czasu Kryst... Anna - opinia (1) Byliśmy z rodziną na obiedzie. Wspaniała atmosfera, jedzenie dobre. Idealne... Anna B - opinia (1) Miła, Kompetentna obsługa, pyszne jedzenie, czysto, schludnie. Całokształt... B Aleksandra - opinia (1) W niedzielę wyprawialiśmy pierwsze urodziny córeczek i wszystko było super.... Aleksandra Joanna M. - opinia (1) W październiku urządzałam w Malinowym swoje 40- te urodziny. Jestem... Joanna M. Sylwester 2018/2019 (1) Ogólnie Sylwester udany. Z pewnością z racji towarzystwa znajomych. Pyszne... Paulina Polecam (1) W Malinowym Ogrodzie zorganizowaliśmy uroczystość rodzinną. Obiad był pyszny,... Danka Super (1) Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa i genialna atmosfera. Polecam Marynarz Obiad w Malinowym (1) Restauracje Malinowy Ogród odwiedziłam po raz pierwszy po tym jak usłyszałam... Karolina Bardzo dobre jedzenie (1) Bardzo miła obsługa, pyszne jedzonko w dobrej cenie. Lunche dnia - polecam! Karolina Sylwester 2017/2018 (1) Uległam pokusie ulotki dostarczonej do domu 5 min przed balem. Na wstępie... osowianka Perfect restaurant for Sunday lunch (1) We have visited this plače for the very first time togerher with my family.... Aleks