Anastazja - ocena (1) Zdecydowanie nie polecam i z tego co wiem obecnie szkoła została zamknięta.... Anastazja Waldemar - opinia (1) Dziękuję Panu Radkowi za profesjonalizm, czas oraz przygotowanie żony do... Waldemar Maksymilian L - opinia (1) Odbyłem tutaj kurs teoretyczny i praktyczny na kategorię B i zdałem za... Maksymilian L
Karolina - opinia (1) Uczyłam się jeździć pod okiem pana Radka. Dzięki jego wysokim oczekiwaniom... Karolina Ola Jarzyńska - opinia (1) Serdecznie polecam!!! Pan Radek nauczył mnie wszystkiego co najważniejsze i... Ola Jarzyńska Paulina - opinia (1) Ukończyłam egzamin w Osk Mini. Moim instruktorem był Pan Radek którego... Paulina D. - opinia (1) Właśnie ukończyłam kurs w Osk Mini i z całego serca mogę polecić każdemu.... D. Maja - opinia (1) Świetny kontakt z firmą, bardzo wartościowe lekcje jazdy z panią Wiolettą,... Maja Asia - opinia (1) Z całego serca polecam osk mini !!! Przyszłam do tej szkółki z polecenia... Asia Julia - opinia (1) Bardzo polecam tą szkole jazdy!!! Zdałam prawo jazdy i nauczyłam się... Julia Paweł - opinia (1) Jazdy będę wspominał bardzo przyjemnie. Pan Radek przygotował mnie do... Paweł Magdalena - opinia (1) Z całego serca polecam tę szkołę jazdy i wspaniałego instruktora Piotra! :)... Magdalena Adam - opinia (1) Wszystko na jak najwyższym poziomie. Mam porównanie z inną szkołą nauki... Adam Ewelina G - opinia (1) Jak zapisywałam się na kurs w styczniu byłam totalnie zielona. Kurs... Ewelina G Mirek - opinia (1) Dziś zdałem egzamin państwowy przy pierwszym podejściu, to wszystko zasługa... Mirek Magdalena - opinia (2) Moja przygoda z prawem jazdy rozpoczęła się dawno, dawno temu - moja pierwsza... Magdalena Joanna - opinia (1) Z Mini udało mi się uzyskać prawo jazdy za pierwszym podejściem. Dziękuję... Joanna Jakub - opinia (1) Zostałem przygotowany na tyle dobrze, że oba egzaminy zdałem za pierwszym... Jakub Agnieszka - opinia (1) właśnie dziś zdałam dzięki instruktorowi który naprawdę doskonale... Agnieszka Franciszek - opinia (1) Bardzo polecam szkołę jazdy oraz instruktorkę panią Wiolettę :) Franciszek