Multikino Gdańsk

Kina

Gdańsk, al. Zwycięstwa 14

Maria - ocena (1) 22 luty 2024 seans na godzinę 16.35 sala nr 7 Sala nie oświetlona,nogi można... Maria KD - ocena (1) Dzisiejszy seans beznadziejny. 30 min reklamy, klimatyzacji przez całe 2... KD Karola - opinia (1) Nie polecam seansów sportowych. Brak szacunku do widza, który kupuje bilet.... Karola
Masakra - opinia (1) Stoisz w kolejkach kilometrowych żeby kupić bilety w kolejce po popcorn... Masakra Multikino - chyba jakiś żart :( (1) Ostatni raz byłem w Multikinie. Już w weekend na "Jokerze" słyszałem, że... s Rozrywka, wygoda, satysfakcja. (1) Jest ciekawie, jest wygodnie. Wewnątrz i kawiarenka (z pysznymi lodami) i... Aleksandra LUDZIE... (2) Oczekują, że w kinie będą szerokie sofy lub fotele z masażem, napoje gratis,... KINOMANIACZKA Brak szanowania praw osób niepełnosprawnych (3) w dniu dzisiejszym byłem z dzieckiem na porannym seansie, bilety sprzedaje... Jacho Super (1) Obsługa super! W dzień seansu chciałam opłacic za seans wyskoczył jakiś błąd... Madzia Lepiej nie (2) Kasy główne nie czynne, bilety sprzedaje pani od popcornu, nie uprzejma i... Az Dzien dziecka (1) Dzień dziecka 2017 to klapa, reklamy zachęciły nas i wybrałam to kino, miały... Km retransmisja z Moskwy (1) Właśnie wróciłam do domu po seansie. Obsługa kina kompletnie zignorowała... Anita Na sali zimno i niewygodnie! (1) Na sali było zimno. Zwróciłem na to uwagę obsłudze. Powiedziano mi, że... Mateusz Zimno ! (1) Na sali kinowej jest strasznie zimno, wchodząc naturalne jest ze zdejmuje sie... Aga Kiepsko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) NIe można sie dodzwonić, drogo i brudno....ogólnie kiepsko i jeszcze ten... widz Ostatni raz poszedłem z rodziną do Multikina (1) Nie wygodne fotele, okulary 3d wołają o pomstę do nieba, brudne, zniszczone i... Tomek Zdecydowanie nie polecam!!!! (1) Wczoraj byłyśmy z córką w Multikinie na Królewnie Śnieżce. Film w... zdegustowana Ostatni raz w multasie (2) bilety drogie + płatny parking, i nie koniecznie 3 zł! Po rabat na parking... frajer Po czterech latach wybrałem się do kina (1) Rzadko chodzę do kina. Po ok. 4 letniej przerwie wybrałem się wczoraj z synem... Zbyszek z Sopotu Kino - TRAGEDIA, obraz nędzy i rozpaczy. (1) Wczoraj wybrałem się po długim czasie do multikina. Na początek przywitały... danek