Marta - ocena (1) Najgorsza wizyta jaką miałam w życiu. Zgłosiłam się na badanie usg piersi... Marta Adam M. - ocena (1) Chciałbym podziękować całemu personelowi z oddziału rehabilitacji z NCM... Adam M. Ewa - opinia (1) To jest jakiś żart, panie z recepcji jakby jakąś krzywdę im się wyrządziło.... Ewa
Paulina - opinia (1) Kompetentny personel, miłe podejście do pacjenta przez rejestrację i lekarzy. Paulina Mirosław Domagała - opinia (1) Wizyta u Pana dr Karola Kempińskiego oceniam jako bardzo profesjonalną... Mirosław Domagała Rejestracja (1) Panie z rejestracji mówią być 10-15 min przed wizytą. Pacjent przyjeżdża o... Magge Dostać się do lekarza to cud (1) Nigdy nie udało mi się normalnie zarejestrować. Zawsze nie ma miejsc. Muszę... Anna Gabinet zabiegowy (1) Totalna porażka w gabinecie zabiegowym jedna pielęgniarka a w poczekalni że... Patrycja Wizyta u internisty (1) Interniści na świętokrzyskiej wypisują tylko suplementy i pół wizyty to... & Dziekujemy! (2) Najwspanialszy lekarz na swiecie! Nazywamy go lekarzem z duzym sercem.... Krolikowscy Laboratorium- kpina (1) Byłam w dniu dzisiejszym w labolatorium. Godz 7.20.Gora 10 osób w kolejce.... Kasia WYNIKI BADAŃ (1) 18 kwietnia 2018 byłem poddany próbie wysiłkowej. Do tej chwili nie mam... Krzysztof Cudowski Burdel (1) Burdel jakich mało w polskiej służbie zdrowia !!! Z dzieckiem i 39 stopniową... Pacjent NCM niestety Niekończące się oczekiwanie na połączenie. (1) Dodzwonienie się do rejestracji przychodni graniczy z cudem. Rejestracja... Katarzyna Dr.Pawlowski (1) Beznadziejny lekarz..Po zdjeciu gipsu zlamana rzepka karze od razu isc do... Marek Nocna opieka chorych (1) Byłam w przychodni na początku grudnia, przyjmował dr Kaufmann, bardzo... Aleksandra Nocna Opieka Chorych (1) Miałem okazje skorzystać z usług jednego z lekarzy w poniedzialkowy wieczor,... Mariusz Baaaaardzo nie polecam (1) Jesteś chory? Nie dostaniesz się do lekarza a jak już przychodzisz i prosisz... Nn B. porzadna sieć przychodni (1) Korzystam od lat ze Świętokrzyskiej jak i z DM Żukowo. Lekarze wiadomo-różnie... młoda mama Nie polecam (1) Odradzam korzystania z usług z zakresu alergologii u dr Juliusza Nowaka.... pacjent