Łukasz Ch. - ocena (3) Nienawidzę egzaminatorów , myślą że mają władzę i wszystko im wolno . Pord... Łukasz Ch. Maria Gren - ocena (1) Miałam 4 egzaminatorów i przy każdym czułam się bardzo niekomfortowo,ale jak... Maria Gren Oliwia - ocena (1) Egzamin z Panią Anną Zerką to czysta przyjemność, pełen profesjonalizm,... Oliwia
Martyna - ocena (1) Po tylu podejściach do egzaminu i przeróżnych egzaminatorów myślałam, że... Martyna Bartłomiej - ocena (1) Dziś po raz drugi zdawałem egzamin Za pierwszym jak i za drugim razem... Bartłomiej Maria - ocena (1) To jakaś bujda na kółkach. Po pierwsze ten cały ośrodek powinien naprawić te... Maria Marek - opinia (1) Bardzo się denerwowałem przed egzaminem na kategorię A, mam już B, B+E, C,... Marek AGA - opinia (1) Bardzo bałam sie egzaminu straszona egzaminatorami - Pan Michał Figiel... AGA egzaminowany 100 razy - opinia (1) Nie wiedziałam że egzamin na prawo jazdy to taki niesprawiedliwy koszmar. Jak... egzaminowany 100 razy Krystian - opinia (1) Egzamin z Panią Anną Zerką to czysta przyjemność, pełen profesjonalizm,... Krystian Beata - opinia (1) Egzamin miałam z p. Leszkiem Jóźwiakiem. Było to moje trzecie podejście do... Beata Anna R - opinia (1) Egzamin z Panią Anną Zerka to czysta przyjemność. Bezstresowy, jasne... Anna R Dominika - opinia (1) Pozdrawiam Pana Jana Hallmana za super atmosferę w trakcie zdawania egzaminu... Dominika Super Motocyklistka - opinia (1) Panie Janie, z całego serca dziękuję za wspaniałą atmosferę na egzaminie.... Super Motocyklistka Olga - opinia (1) Zdałam u pana Jana Hallmana. Było to moje trzecie podejście do egzaminu... Olga Magdalena Trendel - opinia (1) Moje drugie podejście do egzaminu praktycznego odbyło się wczoraj trafiłam na... Magdalena Trendel Małgorzata Sade - opinia (1) W poniedziałek miałam drugie podejście do egzaminu kategorii A, na pierwszym... Małgorzata Sade Eliza - opinia (1) Pan Jan Hallman przeprowadził ze mną egzamin bardzo spokojnie. Zdałam egzamin... Eliza Eliza - opinia (1) Pan Jan Hallman przeprowadził ze mną egzamin bardzo spokojnie. Zdałam egzamin... Eliza Piotr - opinia (1) Pare dni temu zdałem egzamin praktyczny u Pana Jana Hallmanna. Każdemu życzę... Piotr